آیت‌الله حسن‌زاده آملی در قائله آمل، پیشگام مقابله با منافقین بود

62043808

آیت الله عابدی با بیان برخی ویژگی های علمی و جهادی آیت الله حسن زاده آملی خاطرنشان کرد: در دورانی که منافقین قصد داشتند آمل و بابل را تصرف کنند، حضرت آیت الله حسن زاده آملی در دفاع از این مرز و بوم فرمانده و پیشگام مقابله با منافقین بود.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از ایسنا، همایش تجلیل اساتید بسیجی و ایثارگر حوزه علمیه قم با حضور آیت الله عابدی، حجت الاسلام اکبری مسئول مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه های علمیه قم و خانواده های بسیجیان و ایثارگران حوزه علمیه قم در مجتمع آموزشی امام علی (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار گردید. حجت الاسلام سیدحسن اکبری مسئول مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام اربعین گفت: اساتید بسیجی و ایثارگر حوزه های علمیه کسانی هستند که همواره در صحنه های گوناگون مجاهدانه عمل کرده و در این راه ایستادگی کردند.

 

 وی همچنین ادامه داد: اساتید بسیجی و ایثارگر حوزه ها در دوران پرمخاطره انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اقتدا به امام خویش مردانه ایستادند و همچون مولایشان جان شان را ایثار کردند.

 

حجت الاسلام اکبری ادامه داد: ایثارگران در همه عرصه ها حاضر و آماده اند تا از راه شهدا و انقلاب در پرتو رهبری امام خامنه‌ای حراست کنند.

 

 وی با تکریم مادران و همسران خانواده‌های ایثارگران و شهدا گفت: اینان شریک واقعی جهاد مردانی هستند که در میدان مبارزه با استکبار و کفر همواره مرزبان افکار و عقاید نظام و انقلاب اسلامی بوده اند.

 

آیت الله عابدی نیز در این مراسم ضمن اشاره به ارزش و جایگاه اربعین گفت: عزاداری و گریه برای امام حسین (ع) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شیعیان عزای سیدالشهدا را بر عزای عزیزان خویش نیز اولی تر می دانند.

 

آیت الله عابدی همچنین با بیان برخی ویژگی های علمی و جهادی آیت الله حسن زاده آملی خاطرنشان کرد: در دورانی که منافقین قصد داشتند آمل و بابل را تصرف کنند، حضرت آیت الله حسن زاده آملی در دفاع از این مرز و بوم فرمانده و پیشگام مقابله با منافقین بود.

 

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: مرحوم آیت الله حسن زاده آملی همواره در پی تکریم شهدا و خانواده‌های شهدا بودند و به صورت متداوم با خانواده شهدا و ایثارگران در  اساتید بسیجی و ایثارگر حوزه های علمیه تجلیل شد.

 

گفتنی است در پایان مراسم از اساتید بسیجی و ایثارگر حوزه های علمیه تجلیل شد.


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان