امام جمعه قصرشیرین: عملیات مرصاد قدرت مردمی ایران را به جهان اثبات کرد

نویسنده:هابیلیان

حجت‌الاسلام علی ملکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه عملیات مرصاد مصداقی از آیه قرآن است اظهار کرد: عملیات مرصاد خلق یک حماسه الهی، غرورآفرین و افتخارآفرین بود که منافقین ملعون با هدف دستیابی به خاک مقدس ایران به کشور تجاوز کردند.

امام جمعه قصرشیرین با بیان اینکه شعار منافقین آزادی و رهایی برای مردم بود افزود: منافقین با وجود شعاری که داشتند در مسیر حرکت خود حتی از بمباران بیمارستان‌ها نیز دریغ نکردند و مردم بی‌گناه را مورد حمله قرار می‌دادند.

حجت‌الاسلام ملکی با تأکید بر اینکه تقدیر الهی بر غلبه قدرت بر منافقان بود خاطرنشان کرد: به محض اینکه منافقین ملعون وارد کمینگاه مرصاد شدند دلاوران و رزمندگان انقلاب اسلامی با تمام قدرت در مقابل آن‌ها قرار گرفتند تا برای دشمنان قسم خورده اسلام درس عبرت باشند.

وی به نقش مردم در عملیات مرصاد و افزایش انگیزه رزمندگان اشاره و عنوان کرد: نیروی مردمی به عنوان نیروی همیشگی پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران در تمام شرایط و زمان‌‌ها به‌ویژه هشت سال دفاع مقدس حضور داشته است و برای اهداف انقلاب اسلامی ایران از جان و مال خویش دریغ نکرده‌اند.

امام جمعه قصرشیرین با بیان اینکه عملیات غرورآفرین مرصاد دستاوردهای داخلی و بین‌المللی بسیاری برای ایران به همراه داشت خاطرنشان کرد: به دنبال پیروزی ملت ایران در عملیات مرصاد علاوه بر اینکه قدرت نظامی، دفاعی و تجربه‌‌های ملت ایران چندین‌ برابر شد و ماهیت اهداف منافقین نیز آشکار شد.

حجت‌الاسلام ملکی با بیان اینکه با پیروزی جمهوری اسلامی ایران در عملیات مرصاد ماهیت اهداف منافقین که جز کشتار نبود بر همگان آشکار شد و قدرت مردمی جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌الملل به اثبات رسید به طوریکه جمعیت ۷۶ میلیونی ایران سرباز ۷۶ میلیونی نظام هستند.

وی با تأکید بر اینکه مردم استان کرمانشاه در تمام عرصه‌ها حماسه‌سازی وفاداری خود به نظام جمهوری اسلامی ایران را به اثبات رسانده‌اند افزود: مردم غیور استان کرمانشاه با خلق حماسه‌ها و شجاعت‌های بی‌نظیر خود به‌ویژه در هشت سال دفاع مقدس دنیا را متحیر ساخته است همچنانکه در استقبال از مقام معظم رهبری در سفر به استان کرمانشاه این ولایتمداری را به نمایش گذاشتند.