عملیات مرصاد مانع نفوذ منافقان به کشور شد

سرهنگ‌محسن گلشن‌زاده در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد اظهار کرد: عملیات مرصاد یک عملیات افتخار آفرین و بزرگ و ارزشمند توسط رزمندگان جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: در این عملیات بزرگ نقشه شوم دشمنان خنثی و باعث شد آنها در مقابل عظمت و رشادت های رزمندگان اسلام سر تعظیم فرو آورند و این روز ، روزی افتخار آفرین و شکوهمند برای ملت قهرمان پرور ایران اسلامی در مقابله با نفاق و ضد انقلاب در تقویم ثبت شود.

سرهنگ گلشن زاده با اشاره به اینکه، مرصاد خود کمینگاهی برای جبهه نفاق و تزویر است، تصریح کرد: تاریخ دفاع مقدس به خوبی دید که سرانجام نفاق و دسیسه چیزی جز هلاک و نیستی نیست.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی اشاره به اینکه تمامی مقدرات الهی برای رقم خوردن این واقعه تاریخی مهیا بود، گفت: متاسفانه بسیاری از فریب خوردگان و ساده لوحان که در جبهه نفاق و منافقین قرار گرفته بودند، خیال واهی و عبث فتح ایران و تهران را در سر می پروراندند.

سرهنگ گلشن زاده با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده است که همیشه افراد فریب خورده در دنیا وجود دارند، افزود: زمانی که نیروهای فریب خورده منافقین حرکت خود را به سمت این استان و بعد از آن به سمت شهر کرمانشاه آغاز می کردند، باور نداشتند که در کمین گاه مرصاد چه سرنوشت شومی در انتظارشان است.

وی تصریح کرد: این عملیات با هم قسم شدن منافقین و صدام به منظور ایجاد ضربه به نظام اسلامی، بعد از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ صورت گرفت که می خواستند از فرصت استفاده کرده و به خیال خام خود بر کیان اسلامی ما تسلط یابند که با هوشیاری و بیداری امام (ره) و رزمندگان با لبیک به مقتدای خود و با حضور در میدان دفاع از نظام و انقلاب حضور یافتند و نقشه آنان را نقش بر آب شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به حضور رزمندگان ولایت مدار ایران اسلامی در عملیات مرصاد گفت: عملیات مرصاد نشان داد که مردم وملت ایران اسلامی حتی لحظه ای دست از دفاع و حفظ نظام اسلامی و ولایت فقیه، نکشیده و نمی کشند.

سرهنگ گلشن زاده منافقین را کفر پنهان و دارای عقاید التقاطی دانست و تصریح کرد: این منافقین از سال ۵۰ مشی مسلحانه در پیش گرفتند که با عقاید بنیانگذار انقلاب در تناقض بود و همچنین تفکرات غلط این افراد در جریان انقلاب نیز سبب شد که با امام (ره) زاویه بگیرند.

وی افزود: منافقین بعضا از دشمنان آشکار نیز بسیار بدتر بوده و در زمان جنگ از صدام و صدامیان نیز بدتر بودند که در نکوهش نفاق و منافق بیش از ۳۰۰ آیه و ۱۳ سوره قرآن به راه های شناخت منافقین و همچنین عمل این افراد پرداخته است.
سرهنگ گلشن زاده تصریح کرد: عملیات مرصاد، یکی از عملیات‌های سرنوشت‏ ساز دفاع مقدس است که در آن دلاور مردان سپاه و ارتش با دفع حمله منافقین سبب از هم پاشیده شدن دشمن شدند.