عملیات مرصاد نشان داد که منافقان با بعثیها هم پیمان بودند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین شعبانی صبح یکشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد که در حسینه ثارالله کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: واقعه عملیات مرصاد خواسته خداوند بود که چهره پلید خیانت کاران و منافقان نمایان تر از گذشته شود.

فرمانده سپاه چهارم بعثت کرمانشاه در عملیات مرصاد گفت: بسیاری از فریب خوردگان و دشمنان نظام عملا در پشت سر صدام بعثی قرار گرفته اند و برای رسیدن به نیایت شوم و پلید خود پی ریزی عملیاتی برای خیانت به سرزمین شان را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه منافقان را باید سربازان بدون یونیفرم رژیم بعثی لقب داد، تاکید کرد: عملیات مرصاد از لحاظ سیاسی و تاریخی اهمیت بسیاری در هشت سال دفاع مقدس داشته و دارد، این رویداد حتی مهمتر از فتنه سال ۸۸ عده ای فریب خورده در کشور است.

فرمانده سپاه چهارم بعثت کرمانشاه در عملیات مرصاد افزود: متاسفانه عده ای فریب خورده در سال ۸۸ علیرغم اینکه انتخابات ریاست جمهوری ایران در مردمی ترین شکل خود برگزار شد، بازهم ادعای تقلب در انتخابات را داشتند که خوشبختانه برخی از این افراد به اشتباه و خیانت خود در این باره پی بردند و مسیرشان را از فتنه و فتنه گران جدا نمودند.

سردار شعبانی با اشاره به اینکه منافقان صدام در طول هشت سال دفاع مقدس جنایات بیشماری علیه مردم ایران مرتکب شدند، بیان داشت: در این بین نباید از تلاش و همکاری آمریکا و رژیم بعثی در شکل گیری عملیات "فروغ جاویدان" فاغل باشیم.

این سردار دفاع مقدس تاکیدکرد: باید از رزمندگان و فرماندهان تیپ نبی اکرم (ص) در پیروزی عملیات مرصاد نام ببریم، در مرصاد بسیاری از چهره های پلید و جنایتکار منافقان به دست نیروی های همین تیپ به درک واصل شدند.

وی با اشاره به اینکه منافقان علیرغم اینکه در عملیات مرصاد از نظر تسلیحات نظامی برتری فاحشی نسبت به رزمندگان اسلام داشتند، بیان داشت: علیرغم این برتری تسحلیاتی دیدیم که سلاح ایمان و شهادت طلبی بر اسلحه و تجهیزات منافقان چیره شد و مرصاد به مدفن منافقان تبدیل گردید.

فرمانده سپاه چهارم بعثت کرمانشاه در عملیات مرصاد تاکید کرد: امروزامنیت مثال زدنی در کشور ایران اسلامی نتیجه ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است.