مجاهدین خلق با چاقو قلب برادر پاسداری را دریده و او را شهید کردند

دیروز صبح گروهک مجاهدین خلق و دیگر گروهک های ورشکسته سیاسی طبق وعده قبلی در ساعت ۹ صبح در سه نقطه شهر اصفهان تجمع نموده و با فریاد الله اکبر گروهی از مردم را به خود جلب نمودند و پس از راهپیمایی پلاکاردها و شعارها عوض شده و با مرگ بر ارتجاع، درود بر بنی صدر ماهیت خود را روشن نمودند که مردم با حضور خود در صحنه از راهپیمایی آن ها جلوگیری کردند و در این هنگام اعضا و هواداران گروهک های مجاهدین خلق، رنجبران، پیکار، ملی گراها و ورشکستگان سیاسی با سنگ و چماق و چوب و کوکتل مولوتف به مردم حمله نموده که در نقاط مختلف شهر مجموعا ۲۲ نفر از برادران سپاه و حزب اللهی ها زخمی و یک نفر پاسدار به نام سید محسن هاشمی در حالی که عکس امام را در دست داشت به او حمله نموده و چاقو را در قلبش فرو کردند که پاسدار مذکور پس از اینکه فریاد زد روح منی خمینی، بت شکنی خمینی به شهادت رسید. آنگاه مردم جنازه شهید برادر محسن هاشمی را بر دوش گرفته و در سطح شهر و بازار راهپیمایی کردند در این رابطه توسط مردم گروه زیادی از اغتشاش گران دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند. حجت الاسلام سالک مسئول بسیج و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اصفهان در گفتگویی در مورد ماهیت افراد دستگیر شده گفت این افراد بیشتر از گروهک مجاهدین خلق می باشند و تعدادی نیز از افراد پیکار، رنجبران و ... دستگیر شده که یک نفر از افراد این گروهک ها از اهالی شهرکرد می باشند که طبق برنامه قبلی به منظور آشوب نمودن اصفهان به این شهر آمده اند. وی خطاب به مردم اصفهان اظهار داشت ما از مردم می خواهیم که با هوشیاری خود را حفظ کرده و حرکت های مشکوک را به سپاه و دیگر ارگان های نظامی و انتظامی اطلاع دهند.
حمله به دفتر حزب جمهوری اسلامی کرج

بعدازظهر دیروز حدود ۵۰نفر در حالی که شعار می دادند بنی صدر بنی صدر حمایتت می کنیم با سنگ و چوب به دفتر حزب جمهوری اسلامی کرج حمله کردند و شیشه های آن را شکستند. به دنبال این حمله برادران حزب الله وارد صحنه شدند که این عده پس از روبرو شدن با سیل مدافعان اسلام متواری شدند.
حمله به دفتر حزب جمهوری اسلامی اردبیل

به دنبال دعوت جناح لیبرال و ملی گرا روز جمعه ۲۹خرداد۶۰ ساعت ۸ بعدازظهر عده ای که تعداد آن ها از ۷۰ نفر تجاوز نمی کرد به طرفداری از آقای بنی صدر با شعار حزب چماق به دستان باید برود گورستان به دفتر حزب جمهوری اسلامی اردبیل حمله کرده و تمامی شیشه های این ساختمان و مغازه مجاور را شکستند که بلافاصله با گروه گشتی سپاه پاسداران مواجه شده و متواری شدند. در هنگام فرار یکی از مهاجمین دستگیر و تعدادی شناسایی شدند که تحت تعقیب هستند. بنا به گزارش رسیده هنگام حمله به دفتر حزب کسی در داخل ساختمان نبوده است.
توطئه ایجاد بلوا و آشوب در آمل خنثی شد

طی چند روز اخیر گروهک های منافقین و پیکاری و ساواکی ها در چند نقطه شهر آمل به حمایت از بنی صدر دست به بلوا و آشوب زده که با هوشیاری مردم همیشه در صحنه و با همکاری سپاه پاسداران و برادران کمیته انقلاب اسلامی این بلوا و آشوب خنثی گردید. همچنین بعدازظهر روز پنجشنبه گروهک های ضدانقلاب با کوکتل مولوتف و سه راهی به سوی برادران حزب الله و نیروهای انتظامی حمله کردند که خوشبختانه خسارات جانی و مالی به همراه نداشت. در درگیری های پی در پی چند روز اخیر عده ای از عوامل ضدانقلاب توسط مردم دستگیر که تحویل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمل گردیدند.
میلیشیا یک فروشنده نوارهای مذهبی را به شدت مجروح کرد

در پی اعلام جنگ مسلحانه از سوی سازمان منافقین خلق بعدازظهر دیروز حدود ۴۰ دختر و پسر میلیشیا در خیابان بوعلی همدان دست به راهپیمایی زدند این عده ضمن توهین به نهاد های انقلابی با چاقو و سنگ به مردم مسلمان حمله کردند و یک فروشنده نوارهای مذهبی را با ضربات متعدد کارد به شدت مجروح کردند.
فروشنده مذکور در حالی که دستانش را جلو صورت خونین خود گرفته بود فریاد می زد الله اکبر الله اکبر. این عده با ورود مردم به صحنه از هر سو پا به فرار گذاشتند.
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی ۳۱خرداد۱۳۶۰