آوارگی، منافقین را به گورستان می‌فرستد

Bagher Hoseiniعضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه آمریکا با حمایت از این گروهک راه به جایی نمی‌برد، گفت: آوارگی منافقین را به گورستان هدایت می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه خوشبختانه گروهک تروریستی منافقین در آستانه نابودی قرار دارد، گفت: این گروهک به تدریج در حال اخراج از عراق است، از طرف دیگر شاهد هستیم که کشورهای اروپایی هم از پذیرش این گروهک تروریستی امتناع می‌کنند.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه کشورهای غربی به سرکردگی آمریکا می‌خواهند به هر شکل ممکن از نابودی منافقین جلوگیری می‌کنند، افزود: این کشورهای در چند وقت اخیر به دنبال جذب نیرو برای این گروهک هستند، اما این اقدامات به کاهش روند نابودی این گروهک کمکی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه کارنامه ضدبشری و جنایت این گروهک ضد ملت ایران در تاریخ ثبت است، تصریح کرد: پرونده خیانت‌های منافقین ضد ملت ایران باز است و روزی مقامات این گروهک باید به سزای اعمالشان برسند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به عزم جدی مقامات عراقی برای اخراج کامل اعضای گروهک منافقین از این کشور، یادآور شد: مقامات این کشور باید با اتخاذ سیاست‌های مستقل که تامین کننده خواست‌های ملت عراق باشد، به حضور گروهک تروریستی منافقین که سابقه ترور و جنایت ضد مردم عراق را دارند، پایان دهند.

حسینی با بیان اینکه آمریکا با حمایت از این گروهک راه به جایی نمی‌برد، گفت: گروهک تروریستی منافقین آنقدر ضعیف شده که می‌توان آن را آسایشگاه سالمندان نامید.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس، با اعلام اینکه ادعا مبارزه با تروریسم از سوی غرب تنها به یک دروغ بزرگ در عرصه جهانی تبدیل شده است،افزود: تجربه نشان داده که در همه وقایع تروریستی و کلیه درگیری‌های منطقه و جنایت‌های قومی،‌ ردپای کشورهای غربی قابل مشاهده است.


نظر (0)

There are no comments posted here yet

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

بررسی ابعاد مختلف ترور شهید فخری‌زاده در گفت‌وگو با عضو شورای ملی پژوهش‌های هسته ای لبنان

«فخر» برنامه هسته ای ایران

حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری نماینده مردم بروجن درمجلس:

ترور شهید فخری زاده نشان‌دهنده‌ی چهره واقعی استکبار بود

سالگرد شهادت دکتر محسن فخری‌زاده

آن‌ها علم و دانش را ‌ترور کردند

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان