شهادت
نویسنده : بنیاد هابیلیان
حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهید دکتر مجید شهریاری
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پنجشنبه شب ۴ بهمن ماه ۱۳۸۹ در منزل شهید دکتر مجید شهریاری حضور یافتند و در جمع صمیمی و پرعطوفت خانواده این شهید از صبر و استقامت بازماندگان و یادگارانِ «شهدای علم و دین» تجلیل کردند. Thumbnail Image 1
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جداگانه با خانواده شهید دکتر شهریاری با اشاره به مراتب و درجات رفیع این شهیدان نزد خداوند متعال، خاطرنشان کردند: شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمانهای بلند و الهی، «به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی» آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزشهای معنوی دست یافتند.
حضرت آیت الله خامنه ای شهادت این دانشمند برجسته را به وسیله ی دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی، نشانه تولید و رویش قله های علمی در کشور و به دست دانشمندان پرتلاش و نورانی دانستند .
ایشان صبر و پایداری خانواده های شهید را افتخاری بزرگ برای کشور برشمردند و افزودند: اجر و پاداش الهی برای این جانفشانی ها و خونهای به ناحق ریخته، بزرگترین تسلی است ضمن آنکه قدردانی و ارزش گذاری مردم و رسانه ها، تسلای دیگری برای تحمل این حادثه سخت و سنگین است و این صبر و تحمل شما، موجب جلبِ رحمت الهی می شود.
رهبر انقلاب اسلامی، به خانواده های این دانشمند شهید توصیه کردند: راه معنوی و علمی آنان را ادامه دهید و چراغ پرفروغی برای ارشاد و راهنمایی جوانان این سرزمین باشید.