دستاورد بزرگ در عملیات مرصاد

منبع:ایران اینترلینک

۲۶ سال از عملیات غرور آفرین مرصاد که سپاهیان اسلام شاخ کرگردن منافقین را در تنگه ای به این نام شکستند، می گذرد. بعد از گذشت بیش از دو دهه از آن عملیات، منافقین به اذعان خود مسعود رجوی فسیل شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین، پادگان اشرف تعطیل شده و منافقین در به در دنبال جا و مکان تازه ای می گردند. بسیاری از منافقین از فرقه جدا شده اند؛ بسیاری دچار بیماری‌های روحی روانی شده‌اند. منتقدین و معترضین به شیوه‌های وحشیانه سران فرقه نیز سرشان زیر آب شده است.
بقایای گروهک نیز در خدمت آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان دوشادوش سلفی‌های تکفیری داعش در عراق مشغول فتنه گری و جنایت هستند.
مسعود رجوی خود پیش از آغاز عملیات جنون آمیز فروغ جاویدان اذعان کرده بود که اگر گروهک در این قمار خطرناک شکست بخورد فسیل خواهد شد.
رجوی در شب آغاز عملیات متوهمانه فروغ جاویدان نیز به منافقین بخت برگشته گفته بود : «براساس تقسیمات انجام شده، ۴۸ ساعته به تهران خواهیم رسید… کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم در حد توان و اشل یک ابرقدرت است؛ چون فقط یک ابرقدرت می‌تواند کشوری را ظرف این مدت تسخیر کند… از پایگاه نوژه هم ترسی نداشته باشید؛ هر سه ساعت به سه ساعت دستور می‌دهم هواپیماهای عراقی بیایند و آنجا را بمباران کنند.
پایگاه هوایی تبریز را هم با هواپیما هر سه ساعت به سه ساعت مورد هدف قرار خواهیم داد… علاوه بر آن، ضد هوایی و موشک سام ۷ هم که داریم… هوانیروز عراق تا سرپل ذهاب به‌همراه ستون‌ها خواهد بود. از نظر هوایی ناراحت نباشید چون هواپیماهای عراقی پشتیبان ما هستند و تمام ماشین‌ها به صورت ستون حرکت می‌کنند»
بر این اساس مسعود رجوی تمامی منافقین را بسیج و در سحرگاه سوم مرداد ۶۷ همگی آنها را به کمینگاه مرصاد فرستاد و همگی را به نابودی و نیستی کشاند.
در غروب پنجم مرداد ۶۷ تمامی منطقه غرب کشور از لوث وجود منافقین پاک سازی شده بود.
۲۶ سال از عملیات مرصاد می گذرد؛ کرگدنی که شاخش در مرصاد شکست هرگز نتوانست رو پای خود بایستد. شاید بزرگترین دستاورد عملیات مرصاد از بین رفتن هیمنه پوشالی مسعود رجوی بود که دیگر هرگز ترمیم نشد چرا که همه به پوشالی بودن تحلیل ها و راهبردهای وی پی بردند.
بسیاری از منافقین بعد از این عملیات دچار بیماری های روحی و روانی شدند بسیاری از فرقه جداشدند. عده ای نیز که در گروهک علیه مسعود رجوی شورش کردند در زندان پادگان اشرف سرشان زیر آب شد.
به معنی درست کلمه تنها پیش بینی مسعود رجوی محقق شد که گفته بود اگر شکست بخوریم فسیل می شویم
وضعیت کنونی منافقین بسیار اسفناک است. گروهک در نهایت ضعف و سرخوردگی به طور کامل خود را در اختیار آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داده است و به عنوان پادوی اجاره ای آنها در عراق دوشا دوش سلفی های تکفیری داعش می جنگند
وبسایت رادیو فرانسه درباره وضعیت کنونی منافقین با گریزی به عملیات مرصاد و شکست خفت بار منافقین در آن می نویسد :«سازمان- منافقین- در سال ۱۳۶۷ و تنها شش روز پس از قبول قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت مبنی بر اعلام آتش‌بس با عراق توسط دولت جمهوری اسلامی با ایران مستقیماً درگیر جنگ شد. عملیات نظامی یاد شده که جمهوری اسلامی آن را مرصاد می‌خواند و منافقین از آن به نام فروغ جاودان یاد می‌کنند، به دنبال نقض آتش‌بس توسط ارتش صدام و پیشروی آنها به سمت خرمشهر آغاز شد. مسعود رجوی وعده داده بود که در فاصله ۴۸ ساعت به تهران خواهد رسید اما عملیات نظامی یاد شده به شکست کامل سازمان ختم شد و هزاران کشته و مجروح از سازمان برجای ماند. اکنون از تعداد اعضای سازمان کاسته شده و ماندگان در سازمان نیز به سن سالخوردگی رسیده‌اند.»