منافقین و ملحدین در چند شهرستان با سلاح گرم و سرد به مردم مسلمان حمله کردند

همزمان با نابودی خطوط وابسته به شرق و غرب و استقرار هرچه بیشتر نظام اسلام، گروهک منافقین ضد خلق با انتشار اطلاعیه سیاسی نظامی خود اعلام جنگ مسلحانه با مردم مسلمان نمود. در پی این اعلام تمامی گروهک ها به همراه منافقین خلق زیر چتر بنی صدر در چند شهر دست به آشوب زدند.
منافقین چندین نسخه قرآن و نهج البلاغه را با فریاد درود بر بنی صدر به آتش کشیدند

پیش از ظهر دیروز حدود ۳۰۰ نفر از منافقین و پیکاری ها در حالی که شعارهایی به طرفداری از بنی صدر می دادند با کوکتل مولوتف به دفتر حزب جمهوری اسلامی کرمانشاه حمله کردند. این گروه پس از آن که شیشه ها و درب های ساختمان را شکستند قرآن و نهج البلاغه و سایر متب اسلامی موجود در دفتر را با فریاد درود بر بنی صدر به آتش کشیدند. این عده در حالی که قرآن ها می سوخت با حالتی وجد آور با سنگ تابلویی را که بر روی آن کلمه «یا حجه بن الحسن العسکری» نوشته شده بود شکستند. همچنین توسط یکی از خبرنگاران جمهوری اسلامی تعدادی نارنجک در زیر پل کمربندی کشف و تحویل سپاه پاسداران گردید.
دفاتر بنیاد مسکن و حزب جمهوری اسلامی رضوانشهر ویران شد
روز گذشته منافقین خلق با همیاری پیکاری ها و سایر گروهک های ضد اسلام با یک طرح حساب شده و طی یک راهپیمایی به دفاتر بنیاد مسکن و حزب جمهوری اسلامی حمله کردند و ضمن نابود کردن کتب اسلامی و آیات قرآن و اسناد موجود در دفاتر مذکور ساختمان آن ها راخراب کردند. این عده در حین انجام اعمال بالا فریاد می زدند درود بر بنی صدر، بنی صدر، بنی صدر، حمایتت می کنیم. منافقین و پیکاری ها بعد از فراغت از تخریب ساختمان های فوق به بسیج مستضعفین حمله ور شدند و در صدد خلع سلاح افراد بسیج بر آمدند در این میان مردم غیور و مسلمان رضوانشهر که از حملات آنان آگاه شده بودند وارد صحنه شده و ضمن دستگیری تعدادی از خود فروختگان آنان را متواری ساختند.
در این درگیری چند تن از مردم مسلمان و افراد بسیج زخمی شدند.
حمله به منزل امام جمعه بجنورد
در پی حمله مسلحانه ای که ضدانقلاب به منزل حجت الاسلام مهمان نواز امام جمعه بجنورد صورت گرفت پاسدار محافظ وی مجروح شد.
در این رابطه از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بجنورد اصلاعیه ای بدین شرح منتشر شد.

بسمه تعالی

بار دیگر خفاشان شب منافقین رسوا با همکاری گروهک های آمریکایی و مرتدان شکست خورده که شهامت حضور در بین مردم هوشیار و همیشه در صحنه را ندارد در نیمه دو شب گذشته منزل امام جمعه بجنورد را مورد هجوم قرار داده و یکی از برادران پاسدار را مجروح نموده و با رسوایی و خفت فرار کردند.
لازم به یادآوریست هفته گذشته نیز منزل امام جمعه بجنورد توسط ضدانقلابیون به آتش کشیده شد که با کمک مردم آتش سوزی خاموش شد.
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی ۳۱خرداد۱۳۶۰