تروریسم نوین؛ تحقق یک رویای قدیمی صهیونیستی
عنوان:     تروریسم نوین؛ تحقق یک رویای قدیمی صهیونیستی
مجموعه ها:      congress1
شناسه کتاب:      214
نویسنده:      فردریک توبن
شابک:      665
تعداد صفحات:      0
زبان:      فارسی
قیمت:      0.00
امتیاز:      Rating 0 
تصویر:      cover
کتاب:      دانلود Ebook1.pdf
توضیحات:     

ایران اخیراً در تولید سوخت به خودکفایی رسیده است و کشورهایی که محصولات نفتی خود را به ایران صادر می‌کردند آشکارا با این پیشرفت فناوری مخالفت کردند. زیرا کشورهایی که تا پیش از انقلاب 1357 منافعی در ایران داشتند، نمی‌خواستند به دلیل استقلال اقتصادی‌فناوری ایران امتیازاتشان محدود شود.

نبرد برای ایجاد صنعت سوخت هسته‌ای در ایران نشان‌دهنده مشکلات این کشور برای رهایی از شر رفتارهای استثماری و استعماری سابق است، در حالی‌که اقتصاد تحکم‌آمیز هنوز عامل محرک قدرت‌های استعماری قدیمی از قبیل امریکا، بریتانیا و فرانسه است که برای دخالت در امور آسیای میانه از طریق اسرائیل به دنبال تضعیف منطقه و ادامه رفتارهای استثماری خود هستند.

بهار به اصطلاح عربی و مرگ کشورهای عرب زبانی آسیای میانه که زمانی دوست غرب بودند به وضوح نشان می‌دهد چگونه امریکا و اسرائیل قصد تضعیف منطقه را دارند تا حکومت صهیونیستی بتواند شروع به گسترش و اعلام موجودیت «اسرائیل بزرگ» کند. تمام کشورهای دموکراتیک غربی لژهای ماسونی دارند که اعضاء آن هر ماه گرد هم می‌آیند و هدف خود را که تأسیس دوباره معبد سلیمان در اورشلیم اعلام می‌کنند. مدل این معبد افسانه‌ای، در ابعاد واقعی، در اسرائیل آماده است تا به محض تخریب مسجد‌الاقصی، در قدس، بنا شود. ایران تنها کشور آسیای میانه است که با قدرت خود مانع از تخریب مسجدالاقصی شده است.