22بهمن، تئوری ساندیس و عصبانیت منافقین!

Rahpeimaeimonafegh

پس از گذشت ساعاتی از آغاز راهپیمایی و انتشار تصاویر تلویزیونی از حضور پرشکوه و گسترده مردم، سایت «منافقین» دست به تئوری همیشگی خود زد و توزیع ساندیس را علت حضور مردم دانست؛ مساله‌ای که حتی تا کیک، آش و توزیع سیم کارت تلفن همراه هم پیش رفت.

سایت منافقین مدعی شد که راهپیمایی امسال بسیار خلوت و کساد بوده و میدان آزادی تهران اصلا حتی به اندازه نیم گنجایش خود هم پرنشده است! آخرین دقایق راهپیمایی هم منافقین کشف کردند که خطوط مجانی مترو و راه‌اندازی اتوبوس‌های مجانی و کشاندن دانش‌آموزان به این نمایش هم نتوانست این نمایش را از کسادی در بیاورد. اما شاید بد نباشد که منافقین پادو یک بار هم که شده در مواجهه‌ای بی‌واسطه با حقیقت حضور پررنگ مردم در حمایت از انقلاب اسلامی آشنا شده و از دایره بسته و کم‌شمارشان آن هم در فضای مجازی، رهایی یابند.

اعضای سازمان منافقین باید بدانند که چهار دهه است كه آن‌ها پادوی نظام سلطه‌‌ای شده‌اند که برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چنگ و دندان نشان می‌دهد، اما بر خلاف همه‌ پیش‌بینی‌های ‌متوهمان غربی و پادوهای داخلی، نسل‌های سوم و چهارم در راهپیمایی 22بهمن96 در کنار تجدید بیعت مردان و زنان ایرانی با انقلاب اسلامی، حماسه‌ای آفریدند که به نظرِ محاسبه‌گرانِ دقیق، از سال‌های پیش پرجمعیت‌تر و پرشورتر بود. این در حالی است که نظام سلطه به این باور غلط رسیده بود كه در پناه جنگ‌های رسانه‌ای به زودی جمهوری اسلامی از درون و به دست خود مردم دچار جنگ‌‌های فرسایشی و قومیتی شده و فرو خواهد پاشید.

در همین رابطه «جان بولتون»، نماینده اسبق امریكا در سازمان ملل متحد در تیر ماه سال‌ جاری در نشست منافقین در پاریس از لفاظی‌‌های خصمانه دولت «دونالد ترامپ»، علیه ایران استقبال كرده و می‌گوید «انقلاب اسلامی ایران نباید به جشن 40‌سالگی‌اش برسد»! بولتون همچنین تأكید كرده بود كه: «نتیجه بازبینی در سیاست‌های امریكا و آنچه بسیاری از ما در ایالات متحده به‌سمت آن حركت می‌كنیم بایستی تشخیص این باشد كه انقلاب سال ۱۹۷۹ آیت‌الله خمینی تا جشن 40‌سالگی‌اش دوام نخواهد آورد»! تیلرسون، وزیر خارجه امریكا نیز پیش از این در نشست كمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان در پاسخ به سؤال یك نماینده گفته بود كه دولت ترامپ سیاستش را كار با مخالفان داخلی در ایران برای تغییر نظام این كشور قرار داده است. اما مردم ایران بار دیگر با حضور میلیونی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حماسه‌ای بزرگ خلق كرده و موجب عصبانیت بیشتر غرب و عوامل و پادوهای داخلی‌اش شد.

در پایان شاید بد نباشد برای خنده بخشی از گزارش سایت منافقین درباره راهپیمایی 22 بهمن96 را بیاوریم آنجا که از شدت عصبانیت به دروغ می گوید: «در دکه‌های صنفی، آش و عدسی و کیک و آبمیوه می‌دهند که مردم صف بسته‌اند. یکی دیگر از شاهدان گفته است: شعاری در کار نیست. هر چند صدمتر یک نفر در یکی از دکه‌ها با بلندگو مداحی می‌کند و صدایش هم خوب شنیده نمی‌شود. بقیه هم در خیابان راه می‌روند و به دکه‌ها مراجعه می‌کنند و نگاه می‌کنند و بادکنک و مواد غذایی می‌گیرند.» این جملات یعنی مردم ایران در22 بهمن با فرمایش شهید مظلوم آیت‌الله دكتر بهشتی به استقبال دشمنان خود رفتند: «به امریكا بگویید از ملت ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.»


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9593507&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25