گروهک منافقین همچون مگس دنبال نقطه ضعف نظام است

778221 635

یک کارشناس مسائل سیاسی اظهارکرد: اعضای گروهک منافقین مثل مگس عمل کرده و ازن قاط ضعف برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، اکبر اشرفی، در مصاحبه با برنامه «گفتگوی سیاسی» که با موضوع «بررسی و تحلیل خط منافقین از دیروز تا امروز» از آنتن رادیو گفت‌وگو پخش می‌شد، با بیان اینکه ورود نیروهای جوان به گروهک منافقین با توجه به جنایت‌ها و اقداماتی که این سازمان انجام داده است به شدت کم شده، گفت: آمریکا در مقطعی تصمیم گرفت که اعضای گروهک منافقین را از عراق به آلبانی منتقل کند تا ایران نتواند به صورت مستقیم به این گروه ضربه وارد کند.

وی با بیان اینکه دست منافقین به خون ملت‌های ایران و عراق آلوده است، اظهار کرد: منافقین در جریان حضور در عراق بنا به خواست صدام در سرکوب شیعیان این کشور نقش داشتند و تعدادی از آنها را به شهادت رساندند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمنان در حال حاضر از منافقین در فضای مجازی و یا در جریان برگزاری اعتراضات به منظور ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کنند، تصریح کرد: پیرمردها و پیرزن‌های عضو این گروهک در آلبانی پشت کامپیوتر نشسته‌اند و در راستای تهاجم فرهنگی و ایجاد جو روانی منفی در کشور اقدام به تولید محتوا می‌کنند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه اعضای این گروهک پایبندی به ایدئولوژی خاصی ندارند، افزود: آنها در حال حاضر فقط به دنبال کسب قدرت و درآمد هستند، آنها در مقطعی به دنبال مبارزه با امپریالیسم و آمریکا بودند ولی اکنون زیر چتر حمایت امپریالیسم گذران عمر و زندگی می‌کنند.

اشرفی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان این که آنها در به شهادت رساندن سپهبد صیاد شیرازی به عنوان ابزار صدام عمل کردند، اظهار کرد: اعضای منافقین مثل مگس عمل می‌کنند و از نقاط ضعف ما برای پیشبرد اهداف خود سواستفاده می‌کنند، اگر جایی از بدن شما ضعف و یا زخمی نداشته باشد مگس بر روی آن نمی‌نشیند، ما نیز باید نقاط ضعف خود را از بین ببریم تا آنها نتوانند از این نقاط ضعف برای ضربه زدن استفاده کنند، ما باید به صورت شفاف در مورد نقاط ضعف خود با مردم صحبت کنیم و با کمک مردم آنها را تبدیل به نقطه قوت کنیم.

اشرفی با تاکید بر اینکه این گروهک به مانند یک گروه موذی عمل و در همین چارچوب از نقاط ضعف برای ضربه زدن استفاده می‌کند، گفت: گروهک منافقین نقاط قوت و اوج خود را از دست داده است و در همین چارچوب است که نمیتواند کار مستقل و طراحی شده را انجام دهد و مترصد بروز یک نقطه ضعف است تا بر آن سوار شود.

این استاد دانشگاه در بخش پایانی صحبت‌های خود با اعتقاد بر این که گروهک منافقین، بزرگترین دشمن جمهوری اسلامی ایران در داخل است‌، خاطر نشان کرد: اگر مسئولان امر تصمیمات درست بگیرند و با مردم روراست و شفاف باشند، می‌توانیم نقاط ضعف‌مان را به نقطه قوت تبدیل کرده و در این صورت دشمنان نمی‌توانند با سوار شدن بر نقاط ضعف به دنبال ضربه زدن باشند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9292976&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  جدیدترین مطالب

  رییس قوه قضاییه در آیین بزرگداشت روز جهانی حقوق‌بشر اسلامی و کرامت انسانی:

  عاملان ترور قهرمان مبارزه با تروریسم باید در دادگاه صالح بین‌المللی محاکمه شوند

  مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

  شکنجه با اسم رمز انتقام

  در گفت‌وگو با ایمان گودرزی، کارگردان و مستندساز

  جنایت‌های سازمان مجاهدین خلق نباید پشت نام منافقین پنهان شود

  ماهیت ایدئولوژیک منافقین، این تشکیلات را به یکی از پیشروان تروریسم تبدیل کرده است

  عملیات مهندسی منافقین، الگویی برای داعش

  دکترسیدمحسن موسوی‌زاده، روزنامه وطن امروز

  ذبح انسانیت در عملیات مهندسی

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان