گروهک منافقین ابزار دست اسرائيل است

Israealkamhajm

یک خبرگزاری غربی نوشت؛ ایرانیان معتقدند که گروهک منافقین خود را فروخته‌اند و برای بدست آوردن قدرت عزیزترین بستگان خود را می‌فروشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ خبرگزاری «اینترپرس سرویس» طی گزارشی در خصوص«برخورد دوگانه آمریکا با ایران و اخبار حول وحوش گروهک تروريستي منافقین» نوشت: تصمیم هفته گذشته دولت اوباما در برداشتن نام مجاهدین(گروهك تروريستي منافقين) از فهرست خرابکاران در واقع برخورد دوگانه و ریا کارانه با ایران بود.

بر اساس این گزارش، آمریکا در حالی اقدام به چنین كاري كرده است که ایران تاکید دارد گروهک منافقين تروریستی بوده و به خرابکاری در داخل خاک ایران مي‌پردازد. این دیدگاهی است که افکار عمومی ایران نیز بدان اعتقاد دارند.

از دید عامه ملت ایران، گروهک منافقین در واقع با همکاری با صدام حسین در جریان دهه 80 میلادی شهرت خود را کاملا از دست داد.

اینترپرس سرویس می‌نویسد: امروزه در ایران اعتقاد عمومی بر این است که این گروهک ابزاری در دست رژیم اسرائیل برای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران است. ایرانیان معتقدند که این گروهک خود را فروخته‌اند و حتی برای بدست آوردن قدرت عزیزترین اشخاص درجه اول خود را نيز می‌فروشند.

در ادامه این گزارش آمده است: تصویر دست دادن رجوی(سرکرده اصلی گروهك تروريستي منافقین) با صدام حسین ديكتاتور عراق در جنگ تحميلي جایگاه این گروهک را نزد ایرانیان کاملا منفی کرده است و این دید کماکان ادامه دارد.

این منبع خبری نوشت: اندک ایرانیانی که آمریکا را کشوری دموکرات و مترقی می‌پنداشتند وقتی شنیدند که سیاستمداران آمریکایی از منافقين پول دریافت کرده‌اند تا به نفع آن‌ها سخنرانی کنند بسیار بهت زده شدند و به همین دلیل این گروهک را بسیار غیر دموکرات می‌دانند.

این خبرگزاری در خاتمه نوشت: هنگام گفتگو با برخی مردم ایران، آن‌ها می‌گفتند که اگر سیاستمداران آمریکایی محتاج پول هستند، خب ایرانیان حاضرند برایشان پول جمع آوری کنند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9253402&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان