کنگره شهدای ترور نشان دهنده عدم انحراف انقلاب

Hamidavi11نماینده سابق پارلمان عراق گفت: توجه به شهدا، وفاداری به آنان و گرامیداشت یاد آنها بزرگداشت ایثار و جانفشانی های آنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی(خانواده شهدای ترور کشور) حجت الاسلام محمد الحمیداوی نماینده سابق پارلمان عراق در گفتگو با خبرنگار نخستین کنگره ملی 17000 شهید ترور با بیان مطلب فوق گفت: برگزاری چنین همایش ها و گردهمایی هایی، دلیلی بر این موضوع است که خط انقلابیون از مسیر اصلی خود منحرف نشده است و شهدا و ایثارگران همچنان برای آنان دارای ارزش و اعتبار هستند.

الحمیداوی با اشاره به لزوم برگزاری چنین یادواره هایی در کشور عراق گفت:  برگزاری چنین کنگره ای در عراق، به نوعی نشان دادن وفاداری ما به شهیدان است. افزون بر آن اینکه حاکمیت جدید عراق برای نشان دادن ریشه های عمیق خود باید توجه ویژه ای به خانواده شهدا و بازماندگان آنها داشته باشد. این موضوع دلیلی بر اعتبار و حقانیت این نظام خواهد بود.

عضو ارشد حزب فضیلت عراق با اشاره به جنایت های گروهک تروریستی منافقین گفت: این گروه جنایت ها و ظلم های خود را به هر دو ملت روا داشت. منافقین مشت کوبنده صدام علیه ما بودند و نقش فعالی در سرکوب مردم ما در انتفاضه شعبانیه داشتند. از این رو پیگرد قانونی و اخراج آنها از کشور یک موضوع فوری و ضروری است. از سوی دیگر تظاهرات ملت عراق و بسیاری مسائل دیگر نشان می دهد که این گروه جایگاهی در کشور ندارد.

المحمداوی با اشاره به نقش پارلمان و سیاستمداران عراقی در مبارزه با تروریسم و اخراج گروهک منافقین گفت: از آنجا که پارلمان نقش نظارتی  و قانونگذاری دارد بنابراین نقش مهمی در این موضوع باید ایفا کند. همه قوانینی که در عراق اجرا می شود می بایست از نظر نمایندگان بگذرد بنابراین نظر پارلمان فصل الخطاب اخراج این گروه از کشور است.

این نماینده سابق پارلمان عراق در پایان با تشکر از دست اندرکاران برگزاری کنگره 17000 شهید ترور کشور گفت: از احساس مسئولیت این عزیزان نسبت به شهدایی که همه چیز خود را تقدیم امت کردند تشکر می کنم و امیدوارم این تجربه بی نظیر در خارج از جمهوری اسلامی ایران نیز تکرار شود.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9235372&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  جدیدترین مطالب

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان