کشوری تجزیه شده در حکومت منافقین

Rajavi Maryam 14 T30 مهرماه در تقویم گروهک تروریستی منافقین، سالگرد انتخاب مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور خودخوانده مقاومت ملی ایران توسط همسر او مسعود رجوی است. مسعود رجوی در سال 1372 در اقدامی عجیب و حتی بدون در نظر گفتن رای منافقین مستقر در عراق و حتی دیگر اعضای رهبری این گروهک تروریستی، همسر خود را به عنوان رئیس جمهوری خودخوانده منصوب کرد. اما آنچه در این مقال به آن پرداخته خواهد شد یادآوری این واقعه مضحک تاریخی نیست، بلکه مرور یکی از بندهای برنامه ده ماده ای مریم رجوی در سالگرد این انتصاب است.

سرکرده منافقین در بند 7 برنامه خود آورده است: "ایران فردا، کشور برابری همه ملیتهاست. ما بر خودمختاری کردستان ایران که طرح آن را شورای ملی مقاومت تصویب کرده، تأکید داریم. زبان و فرهنگ هموطنان ما از هر ملیتی که هستند، در زمرهٴ سرمایه‌های انسانی تمام مردم این کشور است که باید در ایران فردا گسترش و ترویج پیدا کند."

جای سوال است که منظور خانم تروریست از این عبارت های"ایران فردا، کشور برابری همه ملیتهاست" و " زبان و فرهنگ هموطنان ما از هر ملیتی که هستند" چیست. گویی ایشان تفاوت میان ملیت و قومیت را نمی دانند. چون هیچ گاه یک کشور مستقل از ملیت های گوناگون تشکیل نمی شود.

اما آنچه سوال اساسی را ایجاد می کند تاکید خانم تروریست بر خودمختاری کردستان است. گذشته از تمامی تلاش هایی که در اوایل انقلاب برای آرام سازی این اقلیم کشور صورت گرفت و هزاران شهیدی که وحدت استان کردستان تقدیم کشور شد، باید به ایشان آموخت که از اولین ویژگی های حاکم یک کشور، حراست آن از تمامیت ارضی کشورش است.

سران گروهک منافقین باید به خوبی بدانند که ارباب پیشین آنها صدام حسین نیز در زمانی که حکومتش در اقتدار بود با هرگونه درخواست برای خودمختاری اقلیم کردستان عراق به شدت برخورد می کرد و حتی در جریان انتفاضه سال 1991 برای سرکوب کردهای انقلابی از گروهک منافقین کمک جست و زمانی حاضر به پذیرش کردستان مستقل شد که توسط نیروهای ائتلاف هیمنه و خوی سرکوبگری خود را از دست داده بود. ضعف و کرنش خانم تروریست که هنوز به قدرت نرسیده درصدد است تا نظر معدود گروه های تروریست کرد را جلب کند، نشان دهنده این است که ایشان پس از رسیدن به قدرت نیز بسیار بدتر از بسیاری پادشاهان نالایقی که بر این آب و خاک حکومت کرده اند بخش های مختلف کشور را تکه تکه می کند.

با این رویکرد خانم تروریست و ساختار جمعیتی ایران که از اقوام مختلف تشکیل شده است، در حکومت وهمی گروهک نابود شده منافقین، دیگر از کشوری به نام ایران بر روی نقشه های جهانی اثری وجود نخواهد داشت.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9579576&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25