کتاب «مجاهدین خلق بدون روتوش» منتشر شد

Mujahedinuncover

کتاب «مجاهدین خلق، بدون روتوش؛ گروهی تروریستی از منظر رسانه‌های بین‌المللی» توسط بنیاد هابیلیان و به زبان انگلیسی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، بیش از 12000 نفر از مردم ایران توسط گروهک تروریستی منافقین ترور شده و به شهادت رسیده‌اند. این گروهک منفور تروریستی طی برهه‌های زمانی مختلف نه تنها در ایران، بلکه در اقصی‌نقاط دنیا به عنوان یک فرقه خشونت‌طلب افراطی شناخته‌شده است. گواه این ادعا، بیش از ده‌ها مطلب و گزارشی است که درباره ماهیت تروریستی این فرقه توسط رسانه‌های مطرح و مراکز معتبر تحقیقاتی بین‌المللی منتشر شده است.

مجموعه‌ای از این گزارشات و مقالات در کتاب «مجاهدین خلق، بدون روتوش؛ گروهی تروریستی از منظر رسانه‌های بین‌المللی» گرد‌آوری شده و توسط بنیاد هابیلیان به چاپ رسیده است. این مجموعه، حاوی مطالبی است که در بازه‌ای 17 ساله، از سال 2000 تا 2017 میلادی منتشر شده است. ترور هزاران انسان بی‌گناه توسط منافقین، ماهیت فرقه‌گونه این گروهک تروریستی، روابط درون‌سازمانی آن، نوع رابطه و تعامل کشورهای غربی با این گروهک و به طور کلی نگاه مراکز معتبر رسانه‌ای و تحقیقاتی بین‌المللی به منافقین طی بازه‌های زمانی مختلف، از جمله موضوعاتی است که در این کتاب مشاهده می‌شود. رسانه‌های مطرحی همچون نیویورک‌تایمز، واشنگتن‌پست، بی‌بی‌سی، سی‌ان‌ان، پولیتیکو، آسوشیتدپرس و فارن‌پالیسی و مراکز تحقیقاتی اسم‌و‌رسم‌داری مانند رند، شورای کارنگی، شورای روابط خارجی آمریکا و ... از جمله مراکزی هستند که مقالات و گزارشات آن‌ها درباره منافقین در این کتاب گردآوری شده است. مطالب این کتاب بر اساس تاریخ انتشار مرتب شده‌اند که همین امر می‌تواند در درک بهتر سیر زمانی رویدادهای مهم مرتبط با این فرقه تروریستی موثر باشد.

بخش‌هایی از مطالب منتشر شده در این مجموعه به شرح زیر است:

سی‌ان‌ان: "فریب نخورید: سازمان مجاهدین خلق گروهی تروریستی است"

نیویورک‌تایمز: "این گروه تقریبا مورد نفرت تمامی مردم ایران است"

واشنگتن‌پست: (به نقل از کاندولیزا رایس) "اعضای سازمان مجاهدین خلق به دلیل مشارکت احتمالی در جنایات جنگی، حملات تروریستی و سایر اقدامات جنایتکارانه تحت نظر هستند."

فارن‌پالیسی: "گروهی ایرانی که 3 آمریکایی را به قتل رسانده و با صدام حسین مشارکت کرده است..."

بی‌بی‌سی: "در سال 2005 دیدبان حقوق بشر گزارش کرد بیش از 70 درصد از ساکنان اردوگاه اشرف برخلاف میل خود در آن محل نگه‌داشته شده‌اند و سازمان مجاهدین خلق را به شکنجه اعضای خود متهم نمود."

پولیتیکو: "خون هزاران نفر از مردم ایران و همچنین تعدادی از شهروندان آمریکایی، از دستان سازمان مجاهدین خلق می‌چکد..."

این کتاب شامل 144 عنوان مقاله در 847 صفحه است که در قطع وزیری به چاپ رسیده است.

Mujahedinuncover1


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان