پیام جدید منافقین و خوشحالی از تحریم وزیر خارجه

97118

این روزها در حالی که بیشترین ابهامات در خصوص حیات یا عدم حیات مسعود رجوی که خائن به ملک و ملت ایران است وجود دارد پیام شماره چهاردهم وی جلب نظر می کند فارغ از امکان زنده یا مرده بودن مسعود رجوی می توان این پیام را به عنوان یک موضع گیری رسمی از سوی تشکیلات جنایتکار منافقین به حساب آورد. در ادامه ابتدا به بررسی دلایل خوشحالی منافقین از تحریم دکتر ظریف توسط ایالات متحده خواهیم پرداخت و پس از آن به تحلیل محتوای پیام جدید رجوی خواهیم پرداخت. وقتی نگاهی کوتاه به تاریخ شوم روابط منافقین با ایالات متحده ی آمریکا بیاندازیم خواهیم دانست که فرقه رجوی و دوستانش همواره یک استراتژی ثابت را در قبال روابط ایران و آمریکا دنبال کرده اند و آن تقویت بازها یا به اصطلاح تندروهای آمریکایی در برابر کبوتر ها یا همان دموکرات ها است. علت اساسی چنین سیاستی نیز این است که منافقین همواره خیال خام فتح تهران و حکومت بر ایران را در سر می پرورانند و بر این باورند که حمایت از جناح افراطی موجود در کاخ سفید می تواند سران فرقه را به آرزوهای دور و دراز خود برساند. به همین سبب مخالفت منافقین با جناحهای طرفدار مذاکره در ایران و آمریکا نه از سر ملک و ملت خواهی بلکه به دلیل عناد و لجاجت با مردم مظلوم ایران است. البته نباید حمایت های متقابل و بی دریغ منافقین و دموکرات های امریکایی نظیر هیلاری کلینتون را به این راحتی از یاد برد لکن موضع گیری صریح منافقین در برابر وزارت و وزیر امور خارجه نشان دهنده این نکته است که  منافقین در دشمنی با نظام و مردم ایران خود را محدود به هیچ جناح و دسته ای نمی کند. چنین واکنشی نشان دهنده افزایش عنصر رادیکالیسم در این سازمان است اما با نگاهی نکته سنج می توان از پیام جدید منسوب به رجوی استراتژی های پنهان منافقین را به راحتی استخراج نمود این راهبردها عبارتند از:

1-شاید برجسته ترین راهبردی که می توان در این اعلامیه یا طبل تو خالی دید تلاش منافقین برای ایجاد اختلاف میان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت خارجه به عنوان دو نهاد مهم مملکتی است این قسم از اختلاف اندازی نه تنها هدف منافقین بلکه از آرزوهای تمامی رسانه های معاند برون مرزی است. در واقع امر آنچه منافقین و دوستدارانشان می پسندند وزارت خارجه منهای سپاه پاسداران است اما دیدار اخیر سردار قاسم سلیمانی با دکتر ظریف ظاهراً آتش منافقین را تندتر کرده است.

2-دومین نکته که در این سخنان به چشم می خورد ولی بیشتر به یک توهم شبیه است انتظار بی پایان منافقین برای سقوط زود هنگام نظام است. سؤال اساسی این است که چرا منافقین در مناسبت های مختلف و با پیام های گوناگون به این توهم بیمارگونه دامن می زنند. باید گفت این عمل دو گونه فایده برای رجوی ها دارد:

  • این گونه شعارها می تواند واسطه ای برای ادامه ی سرازیر شدن کمک های مشفقانه دایه های مهربان تر از مادر اروپایی و آمریکایی باشد و همچنین دلارهای نفتی حامیان وهابیت در منطقه را برای این گروهک تروریستی به ارمغان آورد.
  • به علاوه ادامه ی مطرح کردن این شعارهای پوپولیستی به صورت درون گروهکی می تواند امکان تخدیر هر چه بیشتر گرفتار شدگان در دام توتالیتریسم مسعود و مریم رجوی را فراهم آورد تا بدین ترتیب رجوی ها و منافقین به حیات سرتاسر ننگ خویش ادامه دهند.

3-نکته ی جالب توجه دیگر در این پیام مضحک تلاش مذبوحانه منافقین برای بایکوت سیاسی یک دیپلمات است. این تشکیلات خائن که در عرصه بین المللی و میدان دیپلماسی حرفی برای گفتن ندارد و به غیر از خرج دلارهای باد آورده به همراه برگزاری کنفرانس های متعدد در کشورهای اروپایی به خصوص در سالهای اخیر فعالیت دیپلماتیک چندانی انجام نداده است کاملاً واضح است که نمی تواند در برابر فعالیت‌های دیپلماتیک وزارت خارجه ایران حربه‌ای جز حذف فیزیکی و نیرد قهرآمیز با دیپلماسی ایرانی داشته باشد. حال در جایی مانند آلبانی که منافقین در آن دارای نفوذ سیاسی هستند سفیر ایران در آلبانی با اعمال نفوذ آنها اخراج می شود و در مواردی مانند تحریم وزیر خارجه ی جمهوری اسلامی ایران منافقین که به وطن فروشی عادت کرده اند به زهر خندی شیطانی که عملکرد ارباب دیرین بر لب آنها نشانده است بسنده می کنند. این خنده خائنانه ناشی از ضعف مفرط و پست فطرتی رجوی و یاری دهندگان وی است. به این سبب که اگر سواد دیپلماتیک و پرستیژ سیاسی منافقین در حدی بود که توان مقابله با جریان دیپلماسی بین المللی ایران و وزیر خارجه را داشتند به این تیلیغات کودکانه دست نمی زدند. با عنایت به ماهیت آشکارا تروریستی منافقین خلق می توان حدس زد که این عدم محبوبیت بین المللی و شکست دیپلماتیک همچنان ادامه یابد و این سازمان فرسوده بیش از پیش به عملکرد حذفی متناسب با ماهیت تروریست خود علیه دیپلماسی نظام جمهوری اسلامی و وزارت خارجه ایران ادامه دهد که صد البته این گروه دور افتاده از فضای سیاسی ایران را بیش از پیش به قهقرا خواهد برد.

  


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9593405&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25