پوستر دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد در اسلام‌آبادغرب رونمایی شد

169269226

دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد، یادبود دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و یک هزار و ۲۸۰ شهید شهرستان اسلام‌آبادغرب روز شنبه آغاز به کار کرد و پوستر جشنواره نیز رونمایی شد.

 

به گزارش  هابیلیان به نقل از ایرنا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام‌آبادغرب و دبیر این جشنواره با اشاره به اینکه این رویداد هنری در چهار بخش نمایشنامه نویسی،  نمایشنامه خوانی، تئاتر صحنه ای و نمایش خیابانی می شود، گفت: تاکنون ۲۰۵ اثر از ۲۷ استان کشور در این جشنواره حضور دارند.

 

«خسرو تمری» افزود: بخش اول جشنواره از تاریخ ۲۰ آذر لغایت ۷ دی و بخش خیابانی از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۵ اسفند در شهرستان اسلام آبادغرب برگزار خواهد شد.

 

او گفت: تئاتر مرصاد یک سنگر مستحکم برای دفاع از ارزش‌های انقلاب به ویژه هشت سال دفاع مقدس است بطوریکه اگر روزی فرزندان این شهر با فدای جان خود از کیان اسلامی دفاع کردند، امروز فرزندان همان بزرگ مردان در سنگر هنر این رسالت را ادامه می دهند. 

 

امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد شهدا گفت: امروز تئاتر ملی مرصاد قرار است که پیام رشادت ها و ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس را به ایران اسلامی و جهان با قالب هنر مخابره کند.

 

حجت الاسلام «زمانی موسوی» با اشاره به اینکه بسیاری از شهدا در اسلام آبادغرب نفس کشیده اند که تئاتر مرصاد قرار است راه، رسم و رشادت های شهدا را بازگو نماید، افزود: خروجی هنر اسلامی حیات طیبه است و تئاتر ملی مرصاد یکی از کارهای هنری ارزشمند و دارای یک رزومه بسیار قوی است که می تواند مشت محکمی بر دهان مخالفین نظام خصوصا منافقین بکوبد.

 

«جهانبخش حیدری» فرماندار شهرستان اسلام‌آبادغرب نیز در این مراسم تئاتر مرصاد را نیاز امروز جامعه دانست و گفت: تئاتر مرصاد یادآور حماسه آفرینی مردم ایران به ویژه مردم اسلام آبادغرب در طول هشت سال دفاع مقدس به ویژه عملیات مرصاد است و باید با زبان هنر رشادت و افتخار آفرین های شهدا و رزمندگان را به جامعه و نسل آینده منتقل کرد.

 

در این مراسم از تعدادی از پرستاران شهرستان همزمان با هفته پرستار و میلاد حضرت زینب تقدیر شد و در پایان از پوستر دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد رونمایی شد.

 

پیش از شروع مراسم رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره تئاتر ملی مرصاد، هنرمندان و مسئولان شهرستان اسلام‌آبادغرب با حضور در گلزار شهدا این شهر با آرمان‌های شهدا و انقلاب تجدید میثاق کردند.


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

دومین نشست سالانه تخصصی مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم

راهبردهای عملیاتی بانک صادرات ایران در مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم تشریح شد

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

بررسی ارتباط منافقین و اسرائیل

ملاقات‌ و ارتباطات موساد با منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان