همسر شهيد بودن بزرگترين افتخار من است

Alimohamadi

همسر شهيد «مسعود علي‌محمدي» گفت: همسر شهيد بودن بزرگترين افتخار من بوده و مورد خطاب گرفتن از سوي مقام معظم رهبري با عنوان «همسر صبور و داناي شهيد» افتخار بزرگتري برايم است.

 

منصوره كرمي در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: شهيد علي‎محمدي با ابراز علاقه به مادر، خواهران، بنده و دخترم احترام ويژه‌اي براي زن قائل بود و در عمل، والا بودن مقام زن را نشان مي‌داد.

 

وي ادامه داد: شهيد علي‌محمدي دانشجو بود كه صاحب فرزند شديم؛ وي در آن زمان نيز از درك بالايي برخوردار بود، به طوري كتاب را روي يك دست و فرزندم را روي دست ديگرش مي‌گرفت تا بنده نيز به كارهاي منزل برسم؛ پس از اينكه بچه‌ها بزرگ شدند در امور تعليم و تربيت همراهم بود.

 

همسر شهيد «مسعود علي‌محمدي» يادآور شد: با توجه به اينكه وي مشغله كاري و فكري زيادي داشت، گاهي اوقات در شب‌هايي كه امتحان داشتم، غذا درست مي‌كرد و هر وقت كه مادرش بيمار مي‌شد، شخصاً او را به بيمارستان مي‌برد.

 

وي خاطرنشان كرد: همسرم هميشه مي‌گفت «زنان خوب مي‌توانند تغيير و تحولات بزرگي در جامعه داشته باشند» لذا با وجود دو فرزند امكانات مادي و معنوي براي ادامه تحصيل بنده را در دانشگاه فراهم كرد.

 

كرمي افزود: شهيد علي‌محمدي در زمينه‌هاي مختلف فكري هميشه يار و ياور من بود و روزي را به خاطر ندارم كه از او علمي نياموخته باشم؛ وي براي من فقط يك همسر نبود بلكه يك دوست، هم قدم و همراه بود و فقدان وي واقعاً مرا اذيت مي‌كند چرا كه يك دوست خوب را از دست دادم.

 

همسر شهيد «مسعود علي‌محمدي» اضافه كرد: شهيد علي‌محمدي هيچ وقت بدون مشورت با بنده كاري انجام نمي‌داد و اگر مرتكب اشتباهي مي‌شدم، جلوي بچه‌ها آن موضوع را مطرح نمي‌كرد تا مبادا بي‌احترامي به بنده شود؛ او هر وقت از دستم ناراحت مي‌شد، حرفي نمي‌زد؛ در ابتدا بيرون از منزل مي‌رفت يا مشغول به كاري مي‌شد و پس از اينكه به آرامش مي‌رسيد، موضوع را مؤدبانه و منطقي بيان مي‌كرد البته من گاهي اوقات حرف‌هايش را قبول مي‌كردم.

 

وي با اشاره به ديدار مقام معظم رهبري با خانواده شهيد «مسعود علي‌محمدي» در بهمن سال گذشته، گفت: در اين ديدار صحبت‌هايي بين ما و مقام معظم رهبري صورت گرفت، ايشان به بنده فرمودند «ما به شما افتخار مي‌كنيم. به شما همسر صبور و داناي شهيد» اين فرمايش ايشان موجب شد تا همسر شهيد بودن افتخار بزرگي براي من باشد.

 

كرمي افزود: بارها به دوستان گفته‌ام افتخار مي‌كنم 27 سال در كنار شهيد علي‌محمدي بودم و افتخار بزرگترم اين است كه بعد از شهادت همسرم، مقام معظم رهبري در منزل ما حضور يافتند كه اين حضور براي ما بسيار ارزشمند و مسرت‌بخش بود.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9573716&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25