ترور کورکورانه در انفجار رهپویان وصال شیراز/490 شهید ترور در فارس

0178221718474

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بیش از ۱۷ هزار شهید ترور شده دارد که ۴۹۰ شهید متعلق به استان فارس است.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، سید محمدجواد هاشمی‌نژاد صبح امروز در افتتاح نمایشگاه شهدای حسینیه سیدالشهدای این شهر اظهارداشت: در سال 84 بنیاد هابیلیان را مرتبط با موضوع تروریسم در کشور ایران راه‌اندازی کردیم و اعضای بنیاد هم خانواده شهدای ترور هستند.

 

وی با بیان اینکه کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بیش از 17 هزار شهید ترور شده دارد که 490 شهید متعلق به استان فارس است، گفت: 17 هزار شهید ترور توسط 35 گروهک تروریستی به شهادت رسیدند.

 

هاشمی‌نژاد درباره واقعه تروریستی حسینیه سیدالشهدای شیراز افزود: گروهک تندر اجیر شده سرویس‌های امنیتی غرب و آمریکا است و در آمریکا دفتر رسمی داشتند، اتفاقی که در حسینیه سیدالشهدا افتاد و افرادی مورد هدف قرار گرفتند شهروند عادی بودند.

 

وی با بیان اینکه سرکرده این گروه با اشراف اطلاعاتی به دست رزمندگان کشور به دام افتاد و امیدواریم به دست عدالت سپرده شود، بیان کرد:

 

وقتی کار ترور را انجام دادند عملیات قهرمانانه ذکر کردند اما در زمان دستگیری ادعای مظلومیت کردند و می‌خواهند که جای شهید و مظلوم عوض شود.

 

جعل واقعیات هدفی است که دشمن می‌خواهد دنبال کند، نباید اجازه داد دشمن با فعالیت رسانه‌ای جای شهید و جلاد را عوض کند و به همین هدف نمایشگاه را برای یادآوری و بازتاب جنایت این نمایشگاه برپا شد.

 

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه مسئولان استان فارس همایش 490 شهید ترور را برگزار کنند، گفت:

این بنیاد تاکنون سند شهدای ترور را تهیه کرده که در سازمان ملل هم ثبت شده است همچنین دیدارها و گفت‌وگوهای زیادی انجام و همایش ملی و بین‌المللی در دهه 90 برگزار شد که بازتاب خوبی پیدا کرد و سبب شد کسانی که ما را متهم می‌کنند بدانند ما قربانی ترور هستیم و دشمن نیز به این مطلب اذعان کرد.

 

وی تصریح کرد: امکان تشکیل پرونده‌های حقوقی که اگر نظام قضایی بخواهد پیگیری کند، وجود دارد و قابل پیگیری در مجامع بین‌المللی است که عزم سیاسی دولت‌ها را می‌طلبد و هدف اصلی ما این است که بگوییم ایران قربانی تروریسم است و این را در دنیا بازتاب دهیم.

 

احد پاریابی، مدیر روابط عمومی کانون رهپویان وصال نیز در این نشست خبری گفت: نمایشگاه حاضر با حضور خانواده شهدا و جانبازان برگزار شده و تا روز شنبه ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه حاوی تصاویری از روز ترور، شهدا، جانبازان و دستگیری سرکرده گروه تندر است، افزود: در این نمایشگاه به دنبال این هستیم که بگوییم مردم ایران قربانی ترور هستند بر خلاف آنچه دشمنان ما مطرح می‌کنند.

 

پاریابی با بیان اینکه تجلیل از مادران شهدا به ویژه شهدای کانون رهپویان از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است، بیان کرد: نمایشگاه در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر شاهچراغ برگزار شده و عموم مردم می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

مدیر  روابط عمومی کانون رهپویان وصال گفت: خواسته ما و خانواده شهدا اجرای حکم در جلو حسینیه سیدالشهدا در ملاعام و به صورت رسانه‌ای است.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان