نماینده بحرینی هوادار گروهک منافقین را بیشتر بشناسید

Shemriگروهک تروریستی منافقین می کوشد هر از چندگاهی از طریق دعوت کردن تعدادی از شخصیت های سیاسی خارجی به شوهای تبلیغاتی خود، نشان دهد که از حمایت شخصیت های سیاسی کشورهای مختلف برخوردار است.

نگاهی به لیست این اشخاص نشان می دهد که این افراد یا از سیاستمداران بازنشسته، از شخصیت های مسئله دار یا کم تأثیر کشورهای خود هستند. بسیاری از این افراد نیز سابقه دشمنی شان با ملت ایران بر کسی پوشیده نبوده و نیست.

یکی از این مدعوین خارجی که امسال در شوی تبلیغاتی منافقین در پاریس حضور داشت عبدالحکیم الشمری نماینده پارلمان بحرین بوده است.

الشمری از جمله نمایندگانی است که به دلیل مواضع ضد ایرانی و ضد شیعی، مورد شناخت یکایک شهروندان جامعه بحرین است.

وی در مواضع متعدد از تروریست های فعال در سوریه و اقدامات آنها دفاع کرده است. علاوه بر آن با حمله شدید لفظی به نخست وزیر عراق، از او به عنوان رافضی (لقبی که مخالفان سرسخت شیعه به آنها می دهند) نام برده است.

وی بارها از تظاهرکنندگانی که به تحریک جریان های سیاسی مشکوک عراق و کشورهای مرتجع عربی در تحصن استان های غربی عراق و علیه حکومت منتخب این کشور و به نفع حزب بعث شرکت کرده اند دفاع کرده است.

حملات الشمری علیه جریان های شیعی به همین جا ختم نمی شود. وی اخیرا با حمله شدید به جنبش مقاومت اسلامی لبنان – حزب الله – این جریان مقاومت ضد صهیونیستی را متهم به فساد و مسائل غیر اخلاقی در بحرین کرد. البته منافقین نیز این روزها با تبعیت از مفتی ناتو و رهبران وهابیت، با توهین به بزرگترین جریان مقاومت مردمی و اسلامی –عربی در دنیای اسلام آن را حزب الشیطان می نامد.

الشمری که از بدماجرا مسؤول کمیسیون حقوق بشر پارلمان بحرین است، از مخالفان سرسخت اکثریت ملت بحرین و هوادار سرکوب تظاهرات حقوق بشری مردم این کشور است. وی بارها در سخنان خود از اکثریت مردم به عنوان تروریست ها نام برده است.

وی حتی یکبار در گفتگوی خود با شبکه تلویزیونی العالم، به شدت به موضوع سوزاندن لاستیک ها توسط تظاهرکنندگان اعتراض می کند اما هنگامی که مجری برنامه از او درباره ضرب و شتم آنها بوسیله باتوم توسط پلیس پرسید سکوت و تلفن خود را قطع کرد !

جالب آنجاست که الشمری یکی از سرمایه داران کلان بحرینی است که چندین مؤسسه مالی و اعتباری و سرمایه گذاری در بحرین را در اختیار دارد. ریاست هیئت مدیره گروه بازرگانی و صنعتی الأمل، ریاست هیئت مدیره مجموعه مسکن سازی الشمری، ریاست مؤسسه عبدالحکیم الشمری، ریاست صندوق مالی المحرق، عضویت هیئت مدیره اداره بازرگانی و صنعت بحرین، ریاست مالی آژانس های گردشگری بحرین، ریاست مسابقات فوتبال جام عبدالحکیم الشمری و ... از جمله فعالیت های رسمی اقتصادی این نماینده پارلمان بحرین است.

بدین جهت توجه به سوابق سیاسی و اقتصادی وی نشان می دهد گروهک تروریستی منافقین، هوشمندانه انگشت بر شخصیتی گذاشته است که از یک سو مخالف جریان های مردمی و آزادی خواه منطقه است، نگاه بسته و تکفیری به اقلیت ها و مذاهب دارد و از سوی دیگر یک سرمایه گذار و تأمین کننده بزرگ مالی در کشور بحرین است.

گروهک منافقین در دعوت از این گونه اشخاص معلوم الحال  و بر خلاف ادعاها ی همیشگی  خود نشان می دهد هیچ خطوط قرمزی در تعامل با شخصیت ها، جریان ها و حتی گروه های ضد حقوق بشری و تکفیری ندارد. همانگونه که پیش از این اخباری پیرامون ارتباط این گروهک با شبکه تروریستی القاعده و گروه ها و تروریست های فعال در عراق و جریان های تکفیری در سوریه و لابی های صهیونیستی در ایالات متحده آمریکا منتشر شده بود.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9709258&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25