نمایشگاه «گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی» در دبیرستان دخترانه فرزانگان 3 مشهد

Farzanegan1به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)،  نمایشگاه «گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی» با محوریت تدابیر امام خمینی (ره)  در دبیرستان دخترانه فرزانگان  3 مشهد به مدت یک هفته برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه طرح ها و مطالبی با موضوعات رهنمود ها و تدابیر حضرت امام خمینی (رضوان الله علیه) طی 10 سال رهبری ایشان در برخورد با ضد انقلاب وگروهک های ترویستی، غائله های قومیتی و... در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شد که با استقبال گسترده دانش آموزان روبه رو شد .

از دیگر بخش های این نمایشگاه اشاره به تسخیر لانه جاسوسی (انقلاب دوم)، انفجار در حزب جمهوری اسلامی و بازتاب در مطبوعات جهان، نفوذ منافقین در دفتر بنی صدر، عملکرد کشمیری در نخست وزیری، نفوذ منافقین در دادسراها و دادگاه های انقلاب، حزب توده از نفوذ تا کودتا، کالبد شکافی کودتای نوژه از آغاز تا سرکوب، شریعتمداری و حزب خلق عرب مسلمان، بود که در معرض دید دانش آمزان قرار گرفت.

همچنین طرح ها و مطالبی درباره تاریخچه و عملکرد  انجمن منحرف حجتیه، تاریخچه و عملکرد گروهک تروریستی فرقان، شورش اشرار در خوزستان تحت حمایت دولت بعث عراق، غائله ده ساله کردستان و حمایت های آمریکا از گروهک های تروریستی، ماجرای ترکمن صحرا، شلوغی های سازمان یافته سیستان بلوچستان به نمایش درآمد.

کتاب و بولتن و تولیدات نرم افزاری و چند‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان، پاسخگویی توسط کارشناسان بنیاد هابیلیان به سوالات بازدیدکنندگان درباره پوسترهای نمایشگاه از دیگر جنبه های این نمایشگاه بود که با استقبال گسترده دانش آموزان مواجه شد.

Farzanegan2

مسئول نمایشگاه «گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی» در جمع کثیری از دانش آوزان گفت: انقلاب نوپاي اسلامي ما در حالي که سه دهه از حيات پر برکت خود را پشت سر مي گذارد، بحرانهاي زيادي را سپری کرده است، که چه در حيات حضرت امام (ره) وچه در دوران رهبري حضرت امام خامنه اي، شاهدبهترين تدابير در اين بحرانها هستيم واين نشات از ميزان تقيد و ايمان ايشان در حل اين مشکلات است. در همه اين موارد نقش مردم نيز نقشي محوري واساسي بوده و درکنار ولي فقيه زمان خود توانسته اند سرود زيباي همدلي واتحاد را به بهترين نحو ممکن سر دهند.

Farzanegan4

وی افزود: وصيت نامه سياسي الهي حضرت امام (ره)، يکي از مهمترين اسناد راهبردي نظام اسلامي ماست که بايد ضمن بررسي همه جانبه آن، تمام سطوح مملکتي خود را موظف بدانند از آن تبعيت نموده و دستورات آنرا سرلوحه برنامه ريزيهاي خود قرار دهند. بدون شک نقش امام (ره ) در به ثمر رسيدن انقلاب اسلامي کليدي است و اين نبايد از يادها برود. سيره زندگي امام (ره) در همه ابعاد، سياسي، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و... بايد در همه اعصار در جامعه ساري وجاري باشد و جايگاه ولايت فقيه نیز جايگاهي ممتاز باشد که بتواند با پشتوانه مردمي استقلال جامعه را در تمام سطوح برآورده کند.

Farzanegan3

وی در پایان سخنانش گفت: همه ما باید قدر اين نظام اسلامي را بدانیم که براي ما عزت و افتخار را آفريد وحضرت امام (ره) نيز فرمودند: حفظ نظام اسلامي از اوجب واجبات است. و همه ما بايد اين وديعه الهي را با جان ودل پاس بداريم واجازه ندهيم دست ناپاک بيگانگان به آن برسد.
  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9508584&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  شورش مسلحانه منافقین در 5مهر1360

  شورش کور

  گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

  دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

  دکتر کبری صالحی‌جاوید؛ بنیاد هابیلیان

  فراز و فرود روابط گروهک منافقین با عراق

  واکنش رئیس قوه قضاییه ایران به یا‌وه‌گویی ترامپ

  سردار ‌سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم بود

  سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، روزنامه فرهیختگان

  منافقین و اسرای جنگی ایران

  محمدصادق کوشکی از دلایل ناکامی شورش 5 مهر 60 می‌گوید

  افتادن نقاب از چهره منافقین

  روزنامه شهرآرا

  سید حبیب واعظ

  جدیدترین مطالب

  شهید ترور اصفهان

  شهید علی ضامن نظری مشهدی

  شهید استان فارس

  شهید فرهاد ژولیده سیرت

  صفاءالدین تبرائیان، نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر

  سال67 و مثلث آمریکا-صدام-منافقین

  هدف‌گذاری عجیب منافقین در حمله به ایران

  تحلیل منافقین از لزوم انجام عملیات فروغ جاویدان

  بغداد سرکرده منافقین را احضار کرد

  پذیرش آتش‌بس توسط جمهوری اسلامی ایران

  قطعاً روزی جنگ دومی آغاز خواهد شد

  تحلیل منافقین از پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران

  نقش منافقین در جنگ، پس از حوادث خرداد 1360

  ماهیت جنگ تحمیلی از دیدگاه منافقین

  عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  شهید حسن اسفندیاری

  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه