نمایشگاه های ضد تروریسم هابیلیان آبرو داری بزرگی است برای نظام

سردار قاسمی: منافقین بعد از جنگ هم همان روش و مشی خود را ادامه دادند که اطلاع رسانی و جاسوسی، مهم ترین و برجسته ترین این نقش ها بود، ضمن اینکه برای همراهی با دشمنان نظام. مهم ترین نقش آنها استمرار و شناسایی چهره های صاحب نفوذ در نظام، همانند شهید صیاد و دانشمندان هسته ای از  جمله وظایف آنها بود

Ghasemi3

سردار سعید قاسمی در دیدار از بزرگ ترین نمایشگاه دائمی ضد تروریسم کشور(بصیرت) ابراز داشت: هابیلیان با برگزاری مداوم چنین نمایشگاه هایی، برای نظام جمهوری اسلامی، آبرو داری کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) وی ضمن مثبت ارزیابی کردن نمایشگاه های هابیلیان در سراسر کشور، گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی بسیار مثبت و قابل قبول است و در جایی که بسیاری از نهاد و دستگاه ها به رسالت خود در مورد دغدغه های مردم آنگونه که باید و شاید عمل نمی کنند، باید دست هابیلیان را با همین بضاعت اندک، به گرمی فشرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با مرور چندین سال فعالیت این تشکل مردم نهاد و با توجه به تعداد بسیاری از نمایشگاه هایی که این NGO در کشور برگزار کرده، در حال حاضر به خوبی می توان گفت هابیلیان سنگر و خط جبهه امروز را خوب تشخیص می دهد و می داند کجا باید سنگر ساخت و کجا باید اطلاع رسانی نمود.

وی با اشاره به مجموعه تلاش های مذبوحانه منافقین در طول سال های دفاع مقدس و بر ضد مردم کشورمان گفت: منافقین در جنگ تحمیلی، نقش راه بازکن و عقبه دشمن را در پشت جبهه بازی کردند و اعضای این فرقه سربازان ستون پنجم دشمن بودند تا محورهای عملیات و آمار واطلاعات را به دشمن بدهند که البته وظیفه خود را به خوبی برای دشمنان و مسئولین آمریکایی بازی کردند.

قاسمی افزود: منافقین بعد از جنگ هم همان روش و مشی خود را ادامه دادند که اطلاع رسانی و جاسوسی، مهم ترین و برجسته ترین این نقش ها بود، ضمن اینکه برای همراهی با دشمنان نظام. مهم ترین نقش آنها استمرار و شناسایی چهره های صاحب نفوذ در نظام، همانند شهید صیاد و دانشمندان هسته ای از جمله وظایف آنها بود.

وی گفت: حامیان منافقین از حداقل 7 کشور، تجهیزات فراوانی به منافقین دادند تا ماجرای عملیات مرصاد رقم بخورد، ضمن اینکه در طول دوران دفاع مقدس 18 ملیت در جنگ با ما و به نفع منافقین وارد شدند

وی به نقش جریان فتنه و پیوند منافقین با آنها اشاره و تصریح کرد: اطلاعاتی که مراکز ذی ربط از نقش منافقین دارند، بسیار کامل است اما همچنان بخش های زیادی از این اطلاعات مستتر مانده و منتشر نشده است و این در حالی است که هنوز به ابعاد برجسته نقش منافقین در ماجرای فتنه سال 88پرداخته نشده است.

Ghasemi1

این سردار دوران دفاع مقدس اظهار داشت: در مورد منافقین و جنایت های آنها و افعال تروریستی شان، رسانه هایی مانند صدا و سیما همچنان خوب عمل نمی کنند، در حالی که بسیاری از ماجراهای آن دوران را می توان به صورت فیلم و سریال ساخت.

وی با اعلام اینکه جریان فتنه و منافقین قرابت زیادی با یکدیگر دارند، ابراز داشت: با بررسی مدل رفتاری مسعود رجوی و میر حسین موسوی به الگویی کارآمد و سازمانی می رسیم؛ مدلی که توسط جریان فتنه اجرا می شود، تیپ کار سازمانی است که قبلا منافقین انجام داده بودند.

وی به مدل های برجسته سازماندهی شده جریان فتنه اشاره کرد و گفت: برخی مدل هایی که در ماجرای فتنه آشکار شد، با سازماندهی بسیار برجسته ای عملیاتی شده است؛ به عبارتی نفاق و جریان فتنه یک شبه آشکار نشد و شناسایی افراد قدیمی و نیروهای جدید که قابلیت کار عملیاتی داشته باشد کار یک شبکه پیچیده برنامه ریزی است.


نظر (0)

There are no comments posted here yet

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

مطالب پربازدید سایت

بررسی ابعاد مختلف ترور شهید فخری‌زاده در گفت‌وگو با عضو شورای ملی پژوهش‌های هسته ای لبنان

«فخر» برنامه هسته ای ایران

سالگرد شهادت دکتر محسن فخری‌زاده

آن‌ها علم و دانش را ‌ترور کردند

به مناسبت سالگرد شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی

گزارش خبری | جنایت دانشمند کشی

حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری نماینده مردم بروجن درمجلس:

ترور شهید فخری زاده نشان‌دهنده‌ی چهره واقعی استکبار بود

جدیدترین مطالب

گفت‌وگو با سفیر پیشین ایران در فرانسه

با فرانسوی‌ها بحث استرداد مجرمان را داریم

از «بررسی ویژه بخش کیفری پرونده در دادسرای ناحیه ۲۰» تا «ارسال نیابت قضایی به ۵ کشور»

اهتمام دستگاه قضایی در تعقیب عوامل ترور حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش

گفتگو با جاسوسان موساد در فیلم سرجوخه

سرجوخه، قصه جوخه‌ها و کلونی‌های ترور+فیلم

کیان بیگلربیگی، پژوهشگر اندیشکده حقوق بشر و شهروندی

ظرفیت‌های حقوق بین‌الملل برای پیگیری ترور شهید فخری‌زاده

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان