برپایی نمایشگاه در فرهنگسرای انقلاب اسلامی

  بنیاد هابیلیان، نمایشگاه «نقش مردم مشهد در انقلاب اسلامی» را در حاشیه یادواره شهدای انقلاب در فرهنگسرای انقلاب اسلامی با حضور مسئولان و فرهنگیان، دانشگاهیان و خانواده‌های شهدای انقلاب و مدافعان حرم برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه در قالب عکس و پوستر به بررسی و تشریح روند انقلاب اسلامی در مشهد مقدس پرداخت. بر پایه این گزارش، این نمایشگاه با محوریت بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری درباره روزها و حوادث بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی در مشهد ازجمله به شرح حادثه 10دی1357، معرفی شخصیت‌های راهبردی انقلاب اسلامی در مشهد، نقش مسجد کرامت و مسجد امام حسن(ع) در تسریع نهضت مردمی در مشهد، جنایات رژیم منحوس پهلوی در مسجد فیل(شهید نواب صفوی) پس از قیام 15خرداد1342، شرح واقعه 17دی1357،

برگزاری نمایشگاه‌های بصیرت به ‌مناسبت 22 بهمن

بنیاد هابیلیان، به‌مناسبت سی‌و‌هشتمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه‌های بصیرت را در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کرمان در مسیر راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار برگزار نمود. به‌گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه‌ها در روز 22بهمن1395 در مسیر راهپیمایی مردم با موضوعات عبور از بحران‌های انقلاب اسلامی، تروریسم تکفیری و وهابیت، ‌نقش مردم مشهد در پیروزی انقلاب اسلامی و تروریسم دولتی آمریکا برگزار شد.

بازدید زائران راهیان نور از نمایشگاه هابیلیان

  بنیاد هابیلیان، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را به مدت بیست روز در اردوگاه شهید شاطری خرمشهر برای زائران مناطق جنگی برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه به برخورد دوگانه ایالات متحده درباره تروریسم و حمایتش از گروه‌های تروریستی چون منافقین، القاعده، طالبان، داعش و دیگر گروه‌های معاند و مخالف جمهوری اسلامی ایران در قالب‌های متنوعی ازجمله عکس، پوستر، نرم‌افزار، بولتن، کتاب و نشریه پرداخت.

بازدید کارکنان آستان قدس رضوی از نمایشگاه بصیرت

به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، بنیاد هابیلیان، با هدف بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی به اقشار مختلف جامعه درباره توطئه‌های دشمنان علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، نمایشگاهی تحت عنوان بصیرت را به مدت سه روز در ساختمان مرکزی آستان قدس رضوی برگزار نمود.

حضور پرشور کارکنان صنایع امام هادی(ع) مشهد در نمایشگاه

به مناسبت دهه مبارک فجر، بنیاد هابیلیان، نمایشگاه بصیرت را با محوریت بیانات مقام معظم رهبری درباره بصیرت سیاسی عوام و خواص جامعه به مدت 9 روز در صنایع امام هاد‌ی(ع) مشهد برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، بیانات مقام معظم رهبری درباره وظیفه‌ عوام و خواص در چالش‌های پیش‌رو و آسیب‌های احتمالی در انتخابات، آسیب‌شناسی و توصیه‌هایی به مردم و  نامزدهای انتخاباتی و راهکارهایی برای خروج از فضای غبارآلود فتنه در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شد

برپایی نمایشگاه گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی در بجنورد

بنیاد هابیلیان، با هدف افشاگری درباره جنایات بی‌شمار دشمنان داخلی (گروهک‌های تروریستی) و خارجی (استکبارجهانی) علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی تا سال67 و نقش رهبری امام خمینی(ره) در تامین امنیت، ثبات سیاسی داخلی و خارجی و عبور موفقیت‌آمیز از بحران‌ها، نمایشگاهی تحت عنوان گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی ایران را به مدت یک هفته در فروشگاه اتکا برای مردم اخلاق‌مدار و انقلابی شهرستان بجنورد برگزار نمود.

حضور فعالان فرهنگی در نمایشگاه بصیرت

  بنیاد هابیلیان برای شفاف‌سازی و خنثی‌سازی اهداف شوم دشمنان جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه بصیرت را به مدت سه روز در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، در نمایشگاه بصیرت به بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری درباره انتخابات، دشمن‌شناسی، بصیرت، 9دی در قالب عکس و پوستر پرداخته شد.

حضور چشم‌گیر بسیجیان مخلص و متعهد در نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا

بنیاد هابیلیان، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را به مدت ده روز در ناحیه مقاومت بسیج سپاه حر مشهد با حضور چشم‌گیر بسیجیان و پاسداران برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه به افشاگری درباره جنایات فراوان آمریکا علیه ملت‌های مظلوم مسلمان جهان بالاخص ایران پرداخت.  

استقبال مردم متدین و ولایی بیرجند از نمایشگاه هابیلیان

  بنیاد هابیلیان، با هدف آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه درباره اتفاقات و وقایع مهمی که در عمر 38 ساله انقلاب اسلامی ایران رخ داده است، نمایشگاهی تحت عنوان گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی ایران را در فروشگاه اتکا برای مردم انقلابی و مومن شهرستان بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی به مدت ده روز برگزار نمود.

حضور دانشجویان بصیر و انقلابی در نمایشگاه هابیلیان

بنیاد هابیلیان، با هدف بصیرت افزایی و دشمن‌شناسی دانشجویان تاثیرگذار جامعه، نمایشگاه بصیرت را با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب درباره بصیرت، به مدت چهار روز در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه به گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری قبل از انتخابات سال 1388 درباره وظیفه‌ مردم، نامزدها، داشتن بصیرت برای شناخت دوست و دشمن، آگاهی نسبت به نقشه شوم دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی و ... در قالب‌های

میزبانی سپاه سمنان از نمایشگاه هابیلیان

بنیاد هابیلیان، با هدف شناساندن چهره واقعی آمریکا و افشاگری درباره جنایات ضدحقوق بشری آمریکا علیه ملت‌های مسلمان، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را به مدت سه روز در سپاه قائم آل محمد(عج) ‌استان سمنان با حضور فرماندهان، پاسداران و جمعی از سربازان وظیفه برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا به افشای اقدامات تروریستی دولت آمریکا از جمله تروریسم سایبری، تروریسم فرهنگی، تروریسم اقتصادی، مداخلات نظامی و..

حضور هابیلیان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  بنیاد هابیلیان، با هدف آگاهی بخشی و بصیرت افزایی نسل سوم انقلاب، نمایشگاه بصیرت را با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب درباره بصیرت و دشمن‌شناسی، به مدت یک هفته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار نمود.        به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، در بخش نخست نمایشگاه به بیانات مقام معظم و معزز رهبری قبل از انتخابات سال 1388 درباره وظیفه‌ مردم، نامزدها، چالش‌های پیش رو و آسیب‌های احتمالی در قالب عکس و پوستر پرداخته شد.

استقبال دانشجویان از نمایشگاه هابیلیان

بنیاد هابیلیان، با هدف شناساندن گروهک‌های تروریستی و تبیین انحرافات فکری و عملی رهبران و اعضای این گروهک‌ها و دشمنی با ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه عبور از بحران‌های انقلاب اسلامی را به مدت یک هفته برای دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم قرآنی مشهد برگزار نمود.       به گزارش پایگاه خبری،‌ تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه در قالب عکس و پوستر به تاریخچه گروهک منفور و خائن

نمایشگاه در دبیرستان شهید محمد منتظری قم

بنیاد هابیلیان، با هدف آشنایی نسل نوجوان و جوان با انحرافات و جنایات فرقه ضاله وهابیت علیه مسلمانان جهان، نمایشگاه تروریسم تکفیری و وهابیت را به مدت یک هفته در دبیرستان شهید محمد منتظری شهر مقدس قم با حضور بیش از صدها دانش‌آموز برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، دانش‌آموزان این مدرسه به همراه معلمان خود در بخشی از این نمایشگاه با تاریخچه وهابیت، افکار و اندیشه‌‌های انحرافی رهبران وهابیت، نگاه وهابیون به زنان، معرفی منابع مالی و حامیان این فرقه

نمایشگاه در دانشگاه صنعتی بیرجند

  بنیاد هابیلیان با همکاری بسیج دانشجویی، نمایشگاه "تروریسم دولتی آمریکا" را در دانشگاه صنعتی بیرجند به مدت یک هفته برگزار نمود. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه سعی شده بود توجه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه به راهبرد دولت‌هایی که برای  دستیابی به اهداف و منافع مهم خود تروریسم‌ را محور قرار می‌دهند جلب شود. دسته‌بندی کردن اتاق‌های فکر در آمریکا، طرح خاورمیانه
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان