نمایشگاه هابیلیان در موسسه آموزش عالی اسرار

بنیاد هابیلیان، در ادامه حضور خود در دانشگاه‌های کشور اینبار نمایشگاه جریان‌شناسی نفاق را با هدف آشنایی دانشجویان با اقدامات تروریستی منافقین و فرجام شوم آنها در موسسه آموزش عالی اسرار مشهد برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه بازخوانی اقدامات تروریستی منافقین علیه جمهوری اسلامی ایران محوریت این نمایشگاه را به خود اختصاص داده بود. 

بر پایه این گزارش، تاریخچه گروهک تروریستی منافقین؛ مناسبات درون فرقه‌ای منافقین؛ تفکرات التقاطی مارکسیستی منافقین؛ خانه‌های تیمی و لانه فساد منافقین؛ منابع مالی و تبلیغات منافقین؛ ترورهای منافقین در دهه 60؛ انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی؛ انفجار دفتر نخست‌وزیری؛ ترور ائمه جمعه؛ ترور صیاد شیرازی؛ ترور آیت‌الله هاشمی‌نژاد، بخشی از این نمایشگاه بود که در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شد.       

  

این گزارش می‌افزاید؛ در بخش دیگر این نمایشگاه، به نقش و عملکرد منافقین در دوره انقلاب و دوره هشت‏سالة جنگ تحمیلی؛ منافقین و قاچاق انسان؛ همدستی منافقین با سایر گروه‌های تروریستی؛ جاسوسی منافقین برای سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دشمن جمهوری اسلامی ایران پرداخت.   

شایان ذکر است، همه روزه در ایام برپایی نمایشگاه، تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید علاقه‌مند از نمایشگاه بازشناسی گروهک تروریستی منافقین بازدید ‌نمودند.  

گفتنی است، در این نمایشگاه، طومار حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی اسرائیل توسط دانشجویان و اساتید دانشگاه امضاء و توسط هنرمندان نقاش به صورت زنده تصاویر شهدای ترور هسته‌ای نقاشی گردید.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان