نمایشگاه نفاق سبز در دبیرستان شاهد قفلیبه همت بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، در ادامه سلسله نمایشگاه‌های این تشکل مردم نهاد، این بار نمایشگاه «نفاق سبز» در دبیرستان دخترانه شاهد قفلی مشهد مقدس به مدت سه روز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، در نمایشگاه «نفاق سبز» که در دبیرستان دخترانه شاهد قفلی برپا شده بود با بهره گیری از تصاویر، نوشتار و گفتار فتنه گران و حامیان داخلی و خارجی آنها به مرور این واقعه تلخ و در عین حال عبرت آموز پرداخته‌شد.

محتوای این نمایشگاه شامل عملکرد گروهک منافقین به خصوص سران آن «مسعود و مریم رجوی» از ابتدای انقلاب و همراهی و حمایت آنان با فتنه‌گران سال 1388 همچنین تشابه رفتار و عمل سران فتنه با سران گروهک نفاق بود.

این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ای از سوی دانش‌آموزان دبیرستان شاهد قفلی روبرو شد.

مدیر دبیرستان دخترانه شاهد قفلی پس از بازدید از نمایشگاه ضمن تشکر از دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه گفت: نظیر این نمایشگاه باید در شهرستان های دور دست و اقصی نقاط کشور برپا شود تا مردم از نزدیک ببینند که این ملعونین چه جنایاتی در کشور مرتکب شدند، چون هنوز چهره شان در پشت نقاب دروغ و فریب مخفی مانده است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان