بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، نمایشگاه تزویر و تحجر را با حضور پر شور مدیران، کارمندان و کارکنان صنایع شهید کاوه در نمازخانه این صنایع به مدت یک هفته برپا نمود.

این نمایشگاه که به بررسی زمینه‌های شکل‌گیری و انحرافات فکری و عملی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه پرداخت، مورد استقبال پرشور بازدیدکنندگان قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، نمایش تصاویری از جداشدگان بهائیت، تاریخچه بابیت و بهائیت و برخی احکام ساختگی این فرقه و هم‌چنین پخش تصاویری منحصر به فرد از بیت العدل در شهر حیفای حکومت جعلی اسرائیل از جمله بخش‌های این نمایشگاه بود.

سخنرانی کار‌شناسان و پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان با استقبال بی‌نظیر کارمندان صنایع شهید کاوه مواجه گردید. آشنایی با روند شکل‌گیری فرقه بهائیت، بهائیت و رژیم ستم شاهی، نقش بهائیت در تشکیل رژیم صهیونیستی، ارتباط تنگاتنگ فرقه ضاله بهائیت با سرویس‌های اطلاعاتی، برخی احکام ساختگی و انحرافات اخلاقی فرقه بهائیت، روش‌های اغوا و جذب در این فرقه، از جمله مباحثی بود که در حاشیه این نمایشگاه و توسط کار‌شناسان مورد بحث قرار گرفت.

تاریخچه انجمن حجتیه، نگاهی به پیشینه علمی و مبارزاتی شیخ محمود حلبی و چگونگی ورودش به فاز مبارزه با بهائیّت، تأسیس انجمن حجتیّه، اساسنامه انجمن حجتیّه، ساختار تشکیلاتی انجمن حجتیّه، منابع مالی انجمن حجتیّه، انجمن حجتیّه و نهضت امام خمینی (ره)، انجمن حجتیّه و جمهوری اسلامی ایران، انجمن حجتیّه در حال حاضر، از پوسترهای پربازدیدِ این نمایشگاه بودند.

نمایش ده‌ها کتاب در خصوص معرفی انجمن حجتیه و تشکیلات بهائیت، انحرافات و تناقضات بهائیت و روش‌های تبلیغی و طرح روحی از دیگر فعالیت‌های این نمایشگاه بود و در حاشیه نمایشگاه محصولات بنیاد هابیلیان شامل ماهنامۀ راهنما، کتاب، بولتن، بروشور و نرم افزا‌رهای تولیدی بنیاد هابیلیان نیز بین بازدیدکنندگان توزیع شد.

تصاویر این نمایشگاه را از اینجا مشاهده کنید.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید