نمایشگاه تزویر و تحجر در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی مجتمع آموزشی المهدی مشهد

Almahdi1

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، نمایشگاه تزویر و تحجر را در دهه مبارک فجر با حضور پر شور و معنوي دانش‌آموزان و معلمانِ مجتمع المهدی مشهد برپا کرد.

این نمایشگاه که به بررسی زمینه های شکل گیری و انحرافات فکری و عملی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه پرداخت، مورد استقبال پرشور دانش‌آموزان قرار گرفت.

Almahdi2

در این نمایشگاه ابعاد ناشناخته‌ای از فرقه ضاله بهائیت با موضوعاتی از قبیل نگاهی به تاریخچه فرقه ضاله بهائیت، نگاه به برخی اعتقادات بهائیان، ازدواج با محارم در فرقه ضاله بهائیت، تحری حقیقت در تشکیلات بهائیت، نظر حضرت امام خمینی(ره) درباره بهائیت، تشکیلات بهائیت و جنگ اعراب و اسرائیل، قبله بهائیان؛ جایی در اسرائیل و... در قالب عکس و پوستر برای آشنایی دانش‌آموزان درمعرض نمایش قرار گرفت.

Almahdi4

زمینه‌های شکل‌گیری انجمن حجتیه، انحرافات فکری و اعتقادی سران انجمن از بدو تاسیس، ارتباطات گسترده این فرقه با ساواک، اسناد مالی انجمن حجتیه، روش‌های تبلیغ انجمن در محیط‌های مختلف، طریقه جذب نیرو در انجمن حجتیه، معرفی سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای که درخدمت اهداف انجمن تاسیس شده و هم‌اکنون به فعالیت می‌پردازند از پوسترهایی بود که در موضوع انجمن منحرف حجتیه به نمایش درآمد.

Almahdi3

کتاب و بولتن و تولیدات نرم افزاری و چند‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.

گفتنی است، این نمایشگاه با استقبالِ پرشور و بی‌سابقه دانش‌آموزان مواجه شد.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9041113&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان