نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا در کرج

Karaj93 2

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در ادامه حضور فعال خود در برگزاری نمایشگاه‌های متعدد، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را در حاشیه اولین همایش بیوتروریسم در سالن آمفی تئاتر اداره آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی کرج برگزار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه با حضور سید محمد جواد هاشمی­ نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان، نمايندگاني از مجلس شورای اسلامی، محققان، دانشمندان، اساتید برجسته حوزه و دانشگاه افتتاح گردید.

این نمایشگاه به معرفی ابعاد تروریسم دولتی آمریکا می پرداخت و شامل بخش های از جمله: آمریکاشناسی (معرفی ساختار حکومت آمریکا، مؤلفه های فرهنگی منحط ایالات متحده و باورهای سلطه جویانه ای که مؤسسین این کشور درپی آن بوده اند)، اتاق جنگ (معرفی برخی اتاق های فکر تصمیم ساز در سیاست خارجی آمریکا)، نظامی گری (مداخلات نظامی آمریکا از سال های جنگ جهانی اول تا دهه اول قرن بیست و یکم)، جنگ ها و دروغ ها (جنگ هایی که دولتمردان آمریکا با دروغ آغاز کردند)، نقطه بحران (دروغ یازده سپتامبر و لشگرکشی به عراق و افغانستان به بهانه جنگ با ترور)، وضعیت استثنا (تضییع حقوق شهروندان آمریکایی و جاسوسی غیر قانونی از آن ها به بهانه امنیت ملی و مقابله با تروریسم)، صدور تروریسم (اقدامات تروریستی آمریکا در اقصی نقاط جهان) و دشمن ملت (اقدامات تروریستی دولت آمریکا علیه ایران) بود.

دکتر عباسی رئیس مرکز اندیشکده یقین و دکتر علی‌اکبر رائفی‌پور پژوهشگر و محقق در حوزه صهیونیزم و دشمن‌شناسی پس از بازدید از نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا اینگونه اظهار داشتند.

دکتر عباسی: تلاش‌های میمون و مبارک شما در برگزار کردن نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا، مورد تقدیر و تشکر است و اینجانب از شما و همکارانتان تشکر می‌کنم و امیدوارم این اقدامات خوب و پسندیده تداوم یابد.

دکتر رائفی پور: ضمن تشکر و قدردانی از تمامی دست اندرکاران که تروریست بودن آمریکا را به نمایش گذاشته بودند از درگاه خداوند متعال برای تک تک این عزیزان آرزوی سلامتی و تندرستی را خواهانم.

گزارش تصویری نمایشگاه را از اینجا مشاهده فرمایید.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9033614&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان