نمایشگاه تروریسم تکفیری و وهابیت در تالار نور مشهد برگزار شد

15552

بنیاد هابیلیان همزمان با برگزاری نشست خطبا و مداحان هیئات مذهبی مشهد در تالار همایش‌های نور، نمایشگاه تروریسم تکفیری و وهابیت را در سالن ورودی این تالار برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه در حاشیه نشست خطبا و مداحان هیئات مذهبی مشهد که با محوریت آسیب شناسی هیئات مذهبی و بررسی نقش وهابیت و استعمار در تخریب تشیع در تالار نور مشهد برگزار شده بود برپا گردید. این نمایشگاه سعی داشت تا با ارائه عقاید، اصول فکری و برنامه وهابیت و استعمار در جهت مغشوش کردن رابطه بین اهل تسنن و تشیع در ایران با استفاده از ابزار مذهب و احساسات قشر کمی از افراطیون مذهبی مطالب مفیدی را در اختیار وعاظ و مداحان که نقش کلیدی در هدایت مردم و جلوگیری از گسیختگی مذهبی در ایران را دارند ارائه دهد.

15557

محدابن عبدالوهاب موسس فرقه وهابیت، خدای وهابی‌ها کیست؟ ، وهابیت و تحریف قرآن، توحید و شرک دو شمشیر آخته وهابیت برای تکفیر مسلمانان، تکفیر مسلمانان از اصول اولیه تفکر وهابی، فتاوای عجیب علمای وهابی، جنایات بزرگ وهابیان علیه مسلمانان، کشمکش و نزاع میان وهابی‌های تکفیری و اهل سنت، استعمار انگلستان و نقش آن در تثبیت نظام موپای وهابی سعودی، سلفی‌های تکفیری چه می‌گویند؟ ، علمای معاصر وهابی مفتی‌های تکفیر و تحجر، دام تکفیری‌ها برای تازه مسلمانان، جنایات تکفیری‌ها در طول تاریخ، نقش وهابیت تکفیری در حوادث سوریه و رفتارهای دولت خودخوانده تکفیری‌ها در موصل از موضوعات مطرح شده در این نمایشگاه بودند.

15558

گفتنی‌است حجت‌الاسلام دکتر بخشی کارشناس ویژه حوزه تکفیر و وهابیت، سخنران این مراسم بودند.

15559


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9062011&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان