نمایشگاه بزرگ بصیرت در شهر یزد برگزارشد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه که با حضور مهندس فلاح زاده استاندار یزد و دیگر مسئولین این شهر در حسینیه آقا گشایش یافت، عکسها و مطالبی با موضوعات جریان‌شناسی نفاق قدیم و جدید، بازشناسی تاریخچه منافقین، مناسبات درون فرقه‌ای منافقین، معرفی شهدای ترور، واکاوی نفاق سبز و بررسی افکار التقاطی سران فتنه در معرض دید عموم قرار گرفت.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه، کانون هابیلیان به واکاوی و افشاگری در مورد دو جریان منحرف که از نقاب نفاق برای جذب نیرو وفعالیت در سطح جامعه بهره میبرند پرداخت و این دو جریان منحرف فرقه ضاله بهائیت و انجمن حجتیه بودند که برپایی نمایشگاه تخصصی این فرقه ها به همراه نمایشگاه سازمان منافقین ذهن مردم را بیشتر با ماهیت فرقه بودن گروهک منافقین آشنا می کند.

بر اساس این خبر نمایشگاه مذکور در بخش‌های متنوعی از قبیل نمایش و تبیین تاریخچه ترور و خشونت در ایران، بررسی تفصیلی شیوه های خشونت و شکنجه در سازمان تروریستی منافقین، فریب کاری‌های چندین ساله مسعود رجوی (سرکرده منافقین) و روش‌های فرقه‌ای منافقین در شستشوی مغزی نیروهای تحت امر، اطلاعات گسترده‌ای در اختیار بازدید کنندگان قرار داد.

از دیگر بخش‌های این نمایشگاه اشاره به فساد گسترده اخلاقی در میان اعضای منافقین در اردوگاه اشرف، خیانت‌های منافقین در دوران جنگ تحمیلی و همکاری با صدام در جنگ علیه مردم کشورمان، کشتار وسیع مردم عراق در شمال و جنوب عراق و سرکوب قیام‌های مردم عراق علیه صدام بود.

دراین نمایشگاه همچنین شرح و تفسیر مناسبات درون سازمانی این گروهک از قبیل طلاق‌های اجباری و ظلم به حقوق زنان، ترفندهای تبلیغاتی منافقین، افشای مناسبات مالی گروهک، جنایات منافقین در ترورهای وسیع مردم ایران در دهه ۶۰ و ورود گروهک نفاق به جریان فتنه پس از انتخابات و همین طور تقابل جریان فتنه با مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ومنویات حضرت امام خمینی و فرمایشات رهبری در جهت لزوم داشتن بصیرت در جامعه به نمایش عموم درآمد.

در بخش هایی از این نمایشگاه، تولیدات نرم افزاری و چند‌رسانه‌ای کانون هابیلیان درباره تروریسم و گروهک منافقین، انجمن حجتیه و فرقه بهائیت، فیلم‌های مستند از اعترافات اعضای این گروهک ها به معرض نمایش در آمد که با استقبال بازدیدکنندگان و خصوصاً دانشجویان و اساتید دانشگاه ها مواجه شد.

از دیگر بخش های جالب توجه این نمایشگاه ارائه لیست کامل بیش از 17000 شهید ترور کشورمان بود که بیش از ۱۲ هزار نفر از این تعداد توسط منافقین ترور شدند و این لیست برای اولین بار توسط کانون هابیلیان جمع آوری و منتشر شده است، ودر کنار این لیست کتاب جریان شناسی نفاق- که نمایشگاهی است سیار در دست هر فرد بازدیدکننده-توزیع گردید.

از نکات جالب توجه نمایشگاه، حضور مدیر موسسه فرهنگی و هنری شایان، احمد نجفی (کارگردان،بازیگر و نویسنده مطرح سینما) بود که ضمن ایراد سخنرانی با عنوان نیاز جامعه به بصیرت، بر لزوم گسترش فعالیت های فرهنگی در این زمینه تاکید کرد.

مشاهده گالری نمایشگاه


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان