نمایشگاه بازشناسی نفاق در مناطق عملیاتی غرب کشور

بنیاد هابیلیان به مناسبت ایام سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد و هم زمان با اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور نمایشگاه بازشناسی گروهک منافقین را در پادگان توحید کرمانشاه برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه همزمان با اجرای تئاتر کمینگاه که به معرفی عملیات های مهم انجام شده در جنگ تحمیلی در استان کرمانشاه و به خصوص عملیات مرصاد پرداخته بود در حسینیه‌ی شهدای پادگان توحید برگزار و با استقبال خوب کاروان‌های راهیان نور مواجه شد.

برپایه‌ی این گزارش در این نمایشگاه موضوعات مختلفی از‌جمله پیدایش تا فرجام منافقین، ظهور تفکر التقاط و مارکسیست در سازمان مجاهدین خلق، مناسبات درون‌فرقه‌ای، معرفی خانه‌های تیمی به عنوان خانه‌ی شیطان، همکاری با سرویس‌های جاسوسی و گروه‌های تروریستی دیگر در منطقه، خیانت‌های منافقین در دفاع مقدس، معرفی عملیات‌های نظامی منافقین در خلال جنگ تحمیلی علیه ملت ایران، رابطه‌ی نزدیک و دیرینه‌ی مسعود رجوی با صدام، روشن‌سازی توهم منافقین در اجرای عملیات فروغ جاویدان و ... در  قالب عکس و پوستر در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته شد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه مورد بازدید کاروان‌های دانشجویی و دانش آموزی اعزامی از استان های گلستان، سمنان و ... قرار گرفت.

درحاشیه‌ی این نمایشگاه محصولات تولیدی بنیاد هابیلیان در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان