نمایشگاه «ایران قربانی تروریسم» در دانشگاه پلی تکنیک

نمایشگاه بزرگ «ایران قربانی تروریسم» به همت کانون هابیلیان (خانواده شهدای ترور) در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران (پلی تکنیک) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور)، در این نمایشگاه که با هدف باز شناساندن جنایات گروهک تروریستی منافقین به نسل جوان کشورمان بر پا شد، کامل ترین اسناد جنایت های منافقین در ایران و عراق در معرض دید دانشجویان قرار گرفت.

بازدید کنندگان با مطالعه مطالب تنظیم شده در چند بخش از جمله زمینه های شکل گیری گروهک منافقین، مناسبات درون فرقه ای، خیانت های منافقین در جنگ تحمیلی، ترفندهای تبلیغاتی-مالی، جنایات سازمان علیه مردم عراق و معرفی شهدای ترور شده توسط این فرقه، با ابعاد جدیدی از جنایات منافقین آشنا شدند.همچنین در حاشیه این نمایشگاه که در محل دائمي نمايشگاه‌هاي دانشگاه صنعتی امیر کبیر بر پا بود، مجموعه ای از کاریکاتورها در مورد زندگی فرقه ای، شکنجه و مغزشویی در فرقه منافقین و همکاری با صدام در دوران جنگ تحمیلی به نمایش گذاشته شد.

از دیگر بخش های جالب توجه این نمایشگاه عرضه (لیست کامل 16403 شهید ترور) کشورمان توسط کانون هابیلیان بود که بیش از 12000 تن از آنان به دست منافقین به شهادت رسیده اند. دانشجویان با مراجعه به این لیست، از ترور مردم عادی و بی دفاع توسط منافقین اظهار تعجب و تنفر بیش از پیش خود را از این گروهک ابراز می کردند.در بخش دیگری از این نمایشگاه، کامل ترین مجموعه کتاب های منتشر شده در مورد منافقین از جمله کتب منتشر شده توسط جدا شدگان از این فرقه و نیز آثار پژوهش گران درباره این فرقه در معرض دید قرار گرفت.

از دیگر قسمت های در خور توجه این نمایشگاه، افشای دروغ پردازی منافقین در دانشگاه امیر کبیر بود که طی آن منافقین، برگزاری مناظره ای سیاسی در این دانشگاه را به صورت اغتشاش انعکاس داده بودند. اما نکته جالب این جاست که مناظره زمانی آغاز شد که منافقین خبر اغتشاش را در سایت های زنجیره ای خود منتشر کرده بودند!گفتنی است که همانند دیگر دانشگاه ها، نمایشگاه ایران قربانی تروریسم با استقبال کم نظیر دانشجویان و اساتید دانشگاه صنعتي امير كبير همراه بود. این در حالی است که تحریک های چند ماه پیش منافقین برای فریب دانشجویان و جلوگیری از تدفین چند شهید گمنام در همین دانشگاه با شکست رو به رو شده بود.

نظرات پر شمار بازدید کنندگان در دفتر یادبود نمایشگاه «ایران قربانی تروریسم»، گویای تأثیر گذاری این نمایشگاه و در بر دارنده تقدیر از بر پا کنندگان آن بود که گوشه ای از آن ها را در زیر می خوانید:•خیلی عالی و تأثیر گذار و سودمند بود. نیاز به بیان این امور در ابعاد گسترده تر برای تمام جوانان در طی مراحل مختلف زندگی از جمله دبیرستان تا سربازی و دانشگاه احساس می شود. با تشکر

•سلام. من هیچ گاه به خیلی از مبانی اسلامی اعتقادی نداشتم، اما هیچ گاه این بی رحمی مسلّم منافقین از یادم نخواهد رفت. همان گونه که هیچ کس خون ریزی هیتلر را از یاد نخواهد برد. به امید روزی که جهان سرشار از صلح و آرامش ابدی شود.

•از شما کمال تشکر را دارم. این نمایشگاه حال مرا منقلب کرد و بسیار ناراحت شدم و یاد خاطره آشنایان و دوستان شهیدم را که به دست منافقین کشته شدند، برای من تداعی کرد.

•با تشکر از زحمات شما. نمایشگاه بسیار خوبی پیرامون جنایات منافقین برگزار نمودید. به نظر می رسد با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر جنگ نرم، جا دارد نقش منافقین در این حوزه مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار بگیرد. به هر ترتیب کاری سخت و دشوار است که شما مدافعان ارزش های والای انقلاب اسلامی به دوش می کشید. برای شما سربازان حریم ولایت آرزوی سعادت و توفیق می نماییم.

•عجب نمایشگاه آگاهی بخشی بود. هرگز فکر نمی کردم منافقین تا این حد خرابکاری کرده باشند. وای به دنیای غرب که نام این قاتلان بشریت را از لیست گروه های تروریستی حذف کرد.

•واقعاً دیدن این صحنه ها مرا بسیار متأثر کرد. باید چنین نمایشگاه هایی در تمام نقاط تهران دایر گردد تا جوانان امروزی بدانند خون شهدا چقدر در زندگی آنان تأثیر گذار و با زندگی آن ها عجین شده است.

•دهانم باز ماند از این همه قساوت و سنگدلی. تا این اندازه از این گروه اطلاع نداشتم و واقعاً در این لحظه مظلومیت و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را در پیش برد اهداف مقدس و متعالی اش درک کردم. واقعاً ممنون که ما را که نبودیم و ندیدم، آگاه می کنید.

گزارش تصویری نمایشگاه


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

دموکراسی به شیوۀ منافقین

توسط انتشارات انقلاب اسلامی

کتاب «خاتم سلیمانی» منتشر شد

متن کامل وصیت‌نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی؛

شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

خط نفوذ؛ هم استراتژی هم تاکتیک

دکتر لیلا نعمتی، بنیاد هابیلیان

جایگاه مبارزه با تروریسم در سیاست تقنینی ایران

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان