نمایشگاه ایران قربانی تروریسم در دانشگاه فردوسی برگزار شد

بنیاد هابیلیان در جهت صیانت از خون به ناحق ریخته شده‌ شهدای ترور، نمایشگاه ایران قربانی تروریسم را با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی در دانشکده ریاضی این دانشگاه برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه که سندی از مظلومیت ملت شریف ایران است جهت آگاه‌سازی این نسل نسبت به بحران‌های سپری‌شده در مدت حیات انقلاب اسلامی برگزار شد.

 

این نمایشگاه نیز به معرفی شهدای مظلوم ترور که توسط گروهک‌های تروریستی به‌خصوص گروهک منافقین به شهادت رسیده‌اند پرداخت و همچنین به بازگویی گوشه‌هایی از فضایل و مجاهدت‌های شهدای محراب، شهید بهشتی و سایر شهدای هفتم تیر و نیز شهیدان رجایی، باهنر، هاشمی‌نژاد، صیاد شیرازی، لاجوردی و ... اشاره کرد.

 

برپایه این گزارش، پربازدیدترین بخشِ نمایشگاه از تابلوهایی بود که به معرفی شهدای دانشمند هسته‌ای به‌دست عوامل مزدور رژیم غاصب صهیونیستی به مقام شهادت نائل آمدند اختصاص داشت.

 

لازم به ذکر است که اساتید و دانشجویان این دانشکده ضمن استقبال از این نمایشگاه ، برپایی آن را امری مفید در جهت شناساندن هرچه بهتر چهره واقعی منافقین به جوانان عزیز کشورمان دانستند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان