نمایشگاه «جریان شناسی نفاق»؛ به بوشهر رسيد

شايان ذکر است نمايشگاه "جریان شناسی نفاق" به مدت سه روز و با نمايش بيش از 100 تصوير از جريانات نفاق قديم و جديد،‌ همراه با نمايش چندين فيلم در معرفي منافقين و جريان نفاق سبز در دانشگاه آزاد عالي‌شهر بوشهر به نمايش درآمد.

Booshehr01

نمايشگاه بزرگ « جریان شناسی نفاق » به همت خانواده شهداي ترور کشور، اين‌بار در دانشگاه آزاد اسلامي عالي‌شهر بوشهر در معرض ديد دانشجویان قرار گرفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) تشکل مردم نهاد هابيليان، در جهت روشنگري آحاد جامعه و به‌ويژه جوانان و دانشجويان و در راستاي برگزاري سلسله نمايشگاه‌هاي «جریان شناسی نفاق» اين بار اقدام به برپايي اين نمايشگاه در دانشگاه آزاد اسلامي عالي‌شهر بوشهر نمود که به روال معمول نمايشگاه‌هاي گذشته،‌ اين نمايشگاه نيز با استقبال گسترده دانشجويان و پرسش‌هاي فراوان آنها رو به رو شد.

 

Booshehr02

بر پايه اين گزارش در اين نمايشگاه بيش از 100 تابلو از تاريخچه گروهک تروریستی منافقین، حوادث سال‌های آغازین انقلاب و نقش منافقین در توطئه‌هاي بيشمار تاريخ انقلاب، جنايات و ترورهای منافقین علیه ملت ایران و ترور بيش از 12000 تن از هموطنان بیگناهمان، فرار منافقين به عراق و همکاری با رژيم ديکتاتوری و تروریستی صدام در جنگ تحميلی، نقش منافقین در سرکوب قيام شيعيان و کردهای عراق و چپاول ثروت مردم این کشور، مناسبات داخلی گروهک منافقین و دادگاه‌های درون سازمانی آنها به نمایش گذاشته شده است.

اين گزارش مي‌افزايد: تشريح برخوردهای تحقیرآميز منافقين با زنان و استفاده ابزاری از آنها، وادار کردن اعضاء به خودکشی، قاچاق انسان، شکنجه، فريب‌های تبليغاتی، پول‌شویی و شستشوی ذهنی و فساد اخلاقی سران منافقین و ارتباط با گروه‌های تروریستی بین‌المللی نيز بخش ديگری از اسناد به نمايش گذاشته شده در نمايشگاه مذکور بود.

 

Booshehr03

به گزارش هابيليان، در حوزه نفاق جديد نيز ده‌ها تابلو پيرامون نقش منافقین در حوادث پس از انتخابات، اعترافات اعضای آنها، نقش اصلاح طلبان در هرج و مرج‌های پس از انتخابات و چهره پنهان برخی از آنان،‌ به انضمام نقش کشورهای غربی و سرویس‌های جاسوسی آنان در حوادث اخير نیز در معرض ديد گذاشته شد.

همچنين سخنان امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در ضرورت لزوم شناخت دشمنان و برخورد آگاهانه و با بصيرت با حوادث فتنه نيز از ديگر بخش‌هاي اين نمايشگاه بود ضمن آنکه ارائه بولتن‌ها و کتاب‌های مرتبط با گروهک تروریستی منافقین نيز از ديگر بخش‌های مورد استقبال دانشجويان بود.

از بخش‌هاي ويژه اين نمايشگاه مي‌توان به رونمايي نرم‌افزار «سند نفاق» براي اولين بار در بوشهر اشاره کرد که نرم‌افزار مذکور حاوی اسناد و فيلم‌های مهمی از سران فتنه و پيشينه و سوابق منفی آنهاست ضمن آنکه از ديگر بخش‌هاي اين نمايشگاه مي‌توان به جلسات پرسش و پاسخ دانشجويان با دبيرکل کانون هابيليان اشاره کرد که طي آن سید محمدجواد هاشمي‌نژاد- دبیر کل کانون هابیلیان- ضمن ايراد سخنراني، به سئوالات دانشجويان پاسخ گفت.

 

Booshehr04

شايان ذکر است نمايشگاه "جریان شناسی نفاق" به مدت سه روز و با نمايش بيش از 100تصوير از جريانات نفاق قديم و جديد،‌ همراه با نمايش چندين فيلم در معرفي منافقين و جريان نفاق سبز در دانشگاه آزاد عالي‌شهر بوشهر به نمايش درآمد.

 

آلبوم تصویری نمایشگاه


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9062186&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان