شهدای ترور شهدای مظلوم انقلاب هستند

دبیرکل خانواده شهدای ترور گفت: شهدای ترور شهدای مظلوم انقلاب و از جلوه های بارز برکت انقلاب اسلامی هستند.

سید محمد جواد هاشمی نژاد با بیان این مطلب درمراسم یادواره شهدای دانشگاهی خراسان رضوی بیان کرد: دانشجویان از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی درتمامی عرصه های حضوری فعال و پویا داشتند و با حفظ انقلاب در همان روزهای آغازین پیروزی جلوی دست اندازی نااهلان به انقلاب را گرفتند.

 

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای رشد و کمال خود درابتدای پیروزی نیازمند نیروهایی مخلص و از جان گذشته بود افزود: جوانان سرمایه های اصلی این انقلاب هستند و ثابت کرده اند در تمام عرصه های جهاد و سازندگی حضوری سازنده دارند.

هاشمی نژاد تصریح کرد: حفظ انقلاب، دفاع از کشور و حضور در دوران دفاع مقدس و شهادت و جانبازی درراه آرمان های مردم ایران از بارزترین تلاش هایی است که جوانان این مرز و بوم انجام دادند.

 

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ترور ابراز داشت: یادواره 7 تیر و 8 شهریور به عنوان سمبل شهدای ترور درکشور همواره این مطلب را در یاد ما زنده نگاه خواهد داشت که منافقین برای رسیدن به مطامع پلیدشان از هیچ جنایتی دریغ نمی کنند و درست درهمین راستا است که ملت ما بیش از 16 هزار شهید ترور را تقدیم آرمان های خود نموده است.

 

هاشمی نژاد با یادآوری نام و خاطره شهید دیالمه به عنوان یکی از شهدای بارز ترور افزود: شهید دیالمه هم به عنوان نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و هم به عنوان یکی از سیاسیون جوان کشور توانست جسارت و شجاعت بی مانندی را درمقابل مفسدین سیاسی ار قبیل بنی صدر از خود بروز دهد و نطق تاریخی او در مورد عدم کفایت سیاسی بنی صدر یکی از سرآغازهای روشن برای مبارزه با بدخواهان ملت بود.

 

دبیرکل خانواده شهدای ترور زنده نگاه داشتن یاد و نام شهدای ترور را امری با اهمیت توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: شهدا در هر مقام و رتبه ای جایگاه و ارزش والایی دارند و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای ترور برای مردم درست همانند شهدای دوران دفاع مقدس امری مهم و با ارزش است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان