ديدار هيئت اكراد عراقي از نمايشگاه كانون هابيليان

يك هيئت عالي رتبه از مسئولين گروههاي مردمي اكراد عراقي كه به دعوت كانون هابيليان به مشهد مقدس مشرف شدند از نمايشگاه " تروريسم در ايران " كه در محل كانون برپا گرديده است بازديد كردند.
بازديد كنندگان از نمايشگاه كه ابعاد حيرت آوري از جنايات منافقين را مشاهده مي كردند، خواستار برپايي اين نمايشگاه در كردستان عراق و ساير شهرهاي اين كشور شدند.
هيئت بازديد كننده سپس به اتفاق اعضاي هيئت مديره كانون هابيليان و اعضاي خانواده هاي شهداي ترور فيلمي از اعمال ضد انساني و تروريستي منافقين را مشاهده كردند.پس از پايان بازديد، در نشستي صميمي ،آقاي اسدالله زاده جانشين دبيركل كانون هابيليان با خيرمقدم و خوش آمد گويي به حاضرين از آنها خواست كه پيك مظلوميت خانواده هاي شهداي ترور در عراق باشند.
سپس اعضاي هيئت عالي رتبه اكراد با اظهارات صميمانه اي ، نظرات و ديدگاههاي خود را ابراز داشتند.
آقاي شيخ عادل گلي ؛ نائب رئیس شورای عشاير عراق با ابراز مسرت و شعف از حضور در ايران و در کانون هابيليان و تشکر از گردانندگان آن گفت :
من از اقدامات روشنگرانه و فعاليتهای کانون عليه منافقين تشكر مي كنم و آمادگي ام را برای همکاری همه جانبه با کانون اعلام و با خانواده شهدای ترور و حاضرين در جلسه ابراز همدردي مي كنم.
آنگاه آقاي احمد محد علي ؛ عضو حزب دمکرات کردستان عراق گفت :
بسيار خوشحالم از حضور در جمع اعضای کانون و مايلم گزارش مختصري از رنجهای مردم کردستان عراق كه توسط منافقين به آنها تحميل شد داشته باشم.ايشان در سخناني همکاری منافقين با ارتش صدام و قلع و قمع مردم و استفاده از سلاح هايي که حتي ارتش صدام آنها را در اختيار نداشت و غصب زمينهای مردم و دادن آنها به منافقين را يادآوري كرد و گفت :
ملت عراق متشکل از اقوام و مذاهب متعددی است . افراد شيعه و سني و اديان بسيارديگری در عراق حضور دارند . و من بسيار آسوده خاطر هستم از اينکه شما به عنوان يک سازمان اسلامي و مردمي در رابطه با شهدا ، امور انسان دوستانه و حقوق بشر فعاليت مي کنيد . ما هم از فعاليتهای مجاهدين خلق راضي نيستيم چرا که اقوام کرد نيز ضررهای زيادی از تصرفات و اعمال اين سازمان ديده است . جرائمي که در بزرگترين مناطق کردستان انجام شد و در آنجا افراد مسلح سازمان مجاهدين خلق حضور پيدا کردند . ما يک تجربه داريم و آن انتفاضه 1991 است . آنها با نظام بعث عراق و برای ريختن خون ملت مظلوم عراق همکاری داشتند .
آقاي طاهر الحکيم ؛ مدير شورای ادازی سازمان هنجيره ( دفاع از حقوق زنان ) سخنان خود را با تشکر از هابيليان برای دعوت از آنها جهت حضور در مرکز هابيليان و برای استقبال گرم از گروه حاضر آغاز كرد .
ايشان از حضار اجازه خواست تا از فرصت استفاده كرده و يادي از يكي ديگر از جنايات صدام در كشتارمردم حلبچه و شهداي آن داشته باشد.
وي سپس به ارائه پيشنهاداتي از جمله دعوت از خانواده شهدای ترور کرد به ايران ، برگزاری دوره های فشرده آموزشي برای سازمانهای حقوق مدني کردستان عراق و پيشنهاد افزودن نام قربانيان کرد کشته شده به دست منافقين در عراق پرداخت.آقاي سيد محمد پير خضری رضوی ؛ روحاني و مبلغ ديني از کرکوک ، بازديد از نمايشگاه کانون هابيليان را فرصتي مغتنم و از اينکه در کنار برادران ايراني خود است اعلام خوشوقتي كرد و گفت براي ما ايران همچون وطن ما است.
ايران برای من بسيار عزيز است چرا که پدر بزرگم سالها پيش در اين کشور و در شهر مريوان زندگي مي کرده و در همان شهر هم مدفون است .
درآخربهشت را برای شهدا و صبر را برای خاندان و بازماندگان اين عزيزان از خداوند مسئلت دارم .
در انتها نيز آقاي اسدالله زاده جانشين دبيركل كانون هابيليان با عرض خير مقدم مجدد به حضار، گزارشي از اقدامات انجام شده و قول همکاری کامل به گروههای حقوق مدني عراق به ويژه کردستان را داد و با اعلام برادری با مردم عراق به ويژه اهالي کردستان به جلسه پايان داد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

دعوای دشمنان فراری

گزارش میدل ایست آی دربارۀ تحرکات اخیر منافقین در آمریکا:

منافقین؛ از لیست تروریستی تا راهروهای کنگره!

قرارگاه قدس سپاه اعلام کرد

شهادت دو پاسدار در مرز سراوان

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

منافقین از بحران نان می‌خورند!

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده

مروری بر پیشینه گروهک منافقین

شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
4
تاریخ : 1358/04/04
5
تاریخ : 1358/04/05
10
تاریخ : 1358/04/10
12
تاریخ : 1358/04/12
16
تاریخ : 1358/04/16
20
تاریخ : 1358/04/20
24
تاریخ : 1358/04/24
26
تاریخ : 1358/04/26
27
تاریخ : 1358/04/27
29
تاریخ : 1358/04/29
30
تاریخ : 1358/04/30
31
تاریخ : 1358/04/31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان