حضور پرشور گروه‌های دانش‌آموزی در نمایشگاه

03090606

بنیاد هابیلیان، با هدف آگاهی‌بخشی به نسل جوان و نوجوان و خنثی‌نمودن توطئه‌های شوم دشمنان داخلی و خارجی ایران و افشاگری درباره جنایات آمریکا علیه ملت ایران در قبل و بعد از انقلاب اسلامی، نمایشگاه «دشمن‌شناسی» را به مدت یک ماه در دبیرستان امام رضا(ع) برگزار نمود.

 077701

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه با حضور مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی جناب آقای فخریان، مسئولین آموزش و پرورش ناحیه 4, فرماندهی بسیج دانش آموزی حوزه4، مدیریت و معاونین و دانش‌آموزان دبیرستان افتتاح گردید.

037777

بر پایه این گزارش، در بخش نخست، این نمایشگاه به بررسی ابعاد گوناگون تروریسم دولتی آمریکا در قالب‌های متنوعی ازجمله عکس، پوستر، نرم‌افزار، بولتن، کتاب و نشریه پرداخت.

094114

این گزارش می‌افزاید، مخاطبین در بخش دیگر نمایشگاه با روند انقلاب اسلامی در مشهد مقدس آشنا شدند.  

019990

شایان ذکر است، بازخوانی بیانات مقام معظم رهبری درباره بصیرت سیاسی عوام و خواص جامعه در مواقع خاص ازجمله بصیرت در فضای غبارآلود فتنه و... بخش پایانی نمایشگاه را به خود اختصاص داده بود. 019758

گفتنی است، کتاب‌ها و نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای بنیاد هابیلیان در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.

0196363

قابل ذکر است، توضیح پوسترهای نمایشگاهی برای بازدیدکنندگان توسط کارشناسان بنیاد، برگزاری مسابقه با طرح سوالاتی از متن پوسترهای نصب‌شده در نمایشگاه و اهدای جوایز به برندگان، برگزاری نشست‌های تخصصی و جلساتی برای پاسخ دادن به پرسش‌های احتمالی دانش‌آموزان و نمایش عمومی مستند و فیلم کوتاه درباره دشمن‌شناسی از برنامه‌های جانبی در نمایشگاه دشمن‌شناسی بود.    

01895868

ضرورت دشمن شناسی

امير‌مؤمنین علي(ع) می‌فرمایند: «من نام عن عدوه انبهته المكايد.» (كسي كه در برابر دشمنش به خواب رود (از او غافل بماند) حيله‌های‌ (غافلگيرانه دشمن) او را از خواب بيدار می‌كند)

امام خميني(ره) می‌فرمایند: «نبايد غافل باشيم، ما بايد بيدار باشيم و توطئه‌های‌ آن‌ها را قبل از اينكه با هم جمع بشوند، خنثی‌ كنيم.»

مقام معظم رهبری می‌فرمایند: «يك ملت بايد دشمن را بشناسد، نقشه دشمن را بداند و خود را در مقابل آن تجهيز كند.»


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9041940&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان