حضور فعال هابیلیان در مراسم بزرگداشت شهید صیادشیرازی

 

بنیاد هابیلیان، در پی برگزاری نمایشگاه های متعدد در سراسر کشور، اینبار در مهدیه شهر مقدس مشهد اقدام به برگزاری نمایشگاه جریان شناسی نفاق نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه با حضور مسئولین لشکری و کشوری برگزار شد و در کنار این نمایشگاه بازدید کنندگان در مراسم نونزدهمین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی نیز شرکت کردند.

بر پایه این گزارش در این مراسم علاوه بر مردم شهید پرور مشهد و خانواده‌های شهدا، امیر سرتیپ دوم رضا آذریان فرمانده ارشد نزاجا در شمال شرق کشور، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع)، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی، سردار قادر کریمی، فرمانده نیروی انتظامی استان، حجت الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران، سردار نجاتی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، قاسم تقی زاده شهردار مشهد، محمدرضا حیدری رئیس شورای شهر و جمعی دیگر از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند.

لازم به ذکر است در پایان این نمایشگاه کارشناسان هابیلیان به ارائه محصولات این بنیاد پرداختند و علاقه مندان نیز از این محصولات استفاده نمودند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان