حضور هابيليان در نمايشگاه بصيرت اصفهان

Basirat02

کانون هابيليان به نمايندگي از خانواده 16000 شهيد ترور در نمايشگاه بصيرت اصفهان شرکت کرد.

در اين نمايشگاه که به همت عقيدتی – سياسی‌ وزارت دفاع و پشتيبانی نيروهای مسلح مستقر در استان اصفهان برگزار شد طبق دعوتی که از کانون هابيليان به عمل آمد این کانون که رسالت سنگینی را در زمینه معرفی شهدای ترور و نیز افشاگری در مورد روشهای دشمنی خط نفاق با اصیل ترین خواسته های مردمی که همانا انقلاب اسلامی می باشد بر دوش خود حس مینمود نقش بارزي در معرفي هر چه بيشتر منافقين، به عنوان يکي از کانون هاي نفاق ايفا کرد.

اين نمايشگاه پر بار، در موضوعات نقش امام و رهبری در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن، حوادث بعد از انتخابات دهم و نقش رسانه‌ها، جنگ نرم و عمليات روانی، قوميت‌ها و قوميت‌گرايی، خطر وهابيت برای جهان اسلام و شيعه، خطر اسرائيل، خطر تروريسم در جهان اسلام و انقلاب اسلامی و بصيرت برگزار گرديد.

Basirat03

هابيليان در اين نمايشگاه با ارائه دستاوردهاي چند ساله خود در زمينه مبارزه با تروريسم،‌ تلاش نمود تا موجبات آشنايي بيشتر عموم مردم و دانشجويان با مسئله نفاق را فراهم آورد.

درخصوص برگزاري اين نمايشگاه رئيس اداره عقيدتي سياسي سازمان صنايع هوايي نيروهاي مسلح اظهار داشت: پس از فتنه‌هايي كه سال قبل در سطح كشور رخ داد به اين نتيجه رسيديم كه بايد اقدامات بصيرت افزاي بيشتري براي آحاد مردم انجام دهيم.

Basirat04

حجت‌الاسلام و المسلمين محمد رنجبر ادامه داد: در اين راستا آشنايي عموم مردم و قشر دانشگاهي با جنگ نرم، عمليات رواني، رژيم اشغالگر قدس، خطر وهابيت براي جهان اسلام، نقش منافقين در فتنه‌هاي سال گذشته، خطر تروريسم در جهان اسلام، آمريكا شيطان بزرگ و نقش امام و رهبري در خنثي‌سازي توطئه‌هاي دشمنان را از جمله مورد بررسي در اين نمايشگاه است.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9062026&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان