حضور بنیاد هابیلیان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، نمایشگاه گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی ایران را در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد با حضور مسئولین استان و اقشار مختلف جامعه بالاخص اصحاب فرهنگ، قلم و ادب در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد به مدت یک هفته برگزار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه سیری منطقی، متنوع، موثر و راهگشا از تدابیر و چاره‌اندیشی‌هایی که امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) برای حفظ نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران به هنگام غائله‌ها و بحران‌های مختلف اندیشیدند در قالب عکس و پوستر و پخش فیلم به نمایش گذاشته شد که با استقبال خوبی روبه‌رو شد.


بر پایه این گزارش، موضوعات فتنه جدایی طلب‌ها، انجمن حجتیه، کودتای نوژه، جاسوسی آمریکا در ایران، کودتای حزب توده، فتنه ۸۸، جریان‌های سیاسی ضد‌انقلاب، انجمن پادشاهی، فرقه ضاله وهابیت و روزنامه‌های زنجیره‌ای نیز در قالب عکس و پوستر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

شایان ذکر است، در این نمایشگاه جایگاه ویژه‌ای برای تماشای فیلم‌های مرتبط با نمایشگاه(گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی) در نظر گرفته شده بود که با استقبال گسترده بازدیدکنندگان نمایشگاه مواجه گردید.

گفتنی است، آثار صوتی، تصویری و نرم‌افزاری بنیاد هابیلیان نیز به منظور آشنایی بیشتر نسل جوان در نمایشگاه عرضه گردید.


از نکات بارز این نمایشگاه، بازدید سید رضا صالحی امیری؛ مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، سید عباس صالحی امیری؛ معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا رشیدیان؛ استاندار خراسان رضوی، محسن نصرپور؛ مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی، سید احمد هاشم آبادی؛ سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی از این نمایشگاه بود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان