جنایات تکفیری‌ها در مسجد جمکران به نمایش گذاشته شد

به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان، بنیاد هابیلیان در پنجمین نمایشگاه قرآن و عترت در مسجد مقدس جمکران، با هدف مبارزه با تروریسم، نمایشگاهی را تحت عنوان تروریسم تکفیری و وهابیت برای نشان‌دادن ماهیت اصلی و اندیشه‌های انحرافی فرقه ضاله وهابیت به اقشار مختلف جامعه بالاخص نوجوانان و جوانان قرآنی کشور، برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان( خانواده شهدای ترور کشور)، با توجه به جنایات فراوان تکفیر‌ی‌ها در منطقه و بالاخص حادثه تروریستی اخیر در مجلس و حرم امام (ره) در کشور عزیزمان، بنیاد هابیلیان به نمایندگی از خانواده 17000 شهید ترور در کشور و به عنوان سردمدار مبارزه با تروریسم، در پنجمین نمایشگاه قرآن و عترت مسجد مقدس جمکران، نمایشگاه تروریسم تکفیری و وهابیت را که به تبیین اندیشه‌های منحرف وهابیت و عملکرد وحشیانه این فرقه منحرف علیه جوامع اسلامی می‌پرداخت، در قالب عکس و پوستر در معرض دید عموم به نمایش گذاشت.

بر پایه این گزارش، برای ریشه‌کن کردن تفکر تکفیری‌ها، نمایشگاه محصولات تولیدی بنیاد هابیلیان اعم از محصولات نرم‌افزاری و مکتوب نیز در کنار نمایشگاه عکس و پوستر به نمایش عموم گذاشته شد.

این گزارش می‌افزاید، نحوه اجرای نمایشگاه به این صورت بود که در ابتدای ورود افراد به غرفه، یکی از کارشناسان بنیاد هابیلیان، پوسترهای نمایشگاه را به صورت راویگری برای آشنایی هرچه بهتر مخاطبین با فرقه وهابیت بیان می‌نمود و پس از آن، افراد از نمایشگاه تروریسم تکفیری و وهابیت که در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شده بود، بازدید می‌نمودند و بعد از بازدید از پوسترهای نمایشگاه، برای آنان کلیپی درباره ماهیت اصلی این فرقه و جنایاتی که تاکنون علیه مسلمانان انجام دادند پخش می‌شد و در بخش پایانی مسابقاتی برای سنین مختلف توسط کارشناسان برگزار می‌شد و به برندگان جوایزی اهدا می‌گردید.

این گزارش ادامه می‌دهد، پنجمین نمایشگاه قرآن و عترت مسجد مقدس جمکران قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و جمعی از موسسه‌های قرآنی، ناشران علوم قرآنی و موسسه‌های هنری استان افتتاح گردید.

گفتنی است، افراد زیادی با طرز فکر و دیدگاه متفاوت از همه اقشار جامعه از این نمایشگاه بازدید نمودند ولی آن‌چیزی که تمامی این بازدیدکنندگان به آن اتفاق نظر داشتند محکوم کردن تفکرات منحرف وهابیت و عملکرد وحشیانه داعش بود که در ذیل برخی از یادداشت‌های این افراد را برای خوانندگان عزیز می‌آوریم.

حامد مرادقلی

سلام، من با بازدید از نمایشگاه و اون قسمت مربوط به تاریخچه وهابیت فهمیدم که داعش داره از این طرز فکر رو مغزشویی افراد تو گروهش استفاده می‌کنه تا اونا رو با برداشت غلط از اسلام و گمراه کردن ذهنشون بتونه به منافع شومش برسه، اگر مسلمانان جهان با هم اتحاد نداشته باشند داعش میتونه بهشون ضربه بزنه وگرنه هیچ غلطی نمیتونه بکنه با این ترقه بازی‌هاشم کاری پیش نمیبره.       

احمد شریفی

با عرض سلام و تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی اخیر تهران، از توضیحاتتون ممنونم و تابلوها هم خوب کار شده بود، وهابیت جز تکفیر مخالفین عقاید انحرافی‌اش چیزی برای گفتن ندارد و شما این را در فتواهای مضحک و پوچ علمانماهایشان کاملا مشاهده می‌کنید، اتفاق تلخ مجلس و مرقد مطهر امام(ره) هم باعث شد که مسئولین و مردم کشورمان بیشتر حواسشان به این ملعونین باشه، این نمایشگاه را اگر امکانش هست گسترش بدهید تا بیشتر جوانان اشنا بشوند.        

موسی باقری

اعتقاد به بی‌اعتقادی هم مگه می‌شود، این وهابیت به قدری از اسلام منحرف شده که تمام کفر در این فرقه یک جا، هم از لحاظ اندیشه و هم از لحاظ رفتار پیروانش خلاصه می‌شود.

اکرم جلیلی

سلام، من نمایشگاه رو جای دیگه هم دیده بودم، تکفیری‌ها انسان نیستند چون اگر بودند تفکر میکردند بر اعمال خود، مگر می‌شود انسان باشی و به استناد هیچ جرمی فردی یا افرادی را به بدترین شکل از ادامه زندگیشان محرومشان کنی به چه دلیل آخه؟

امین گلخانی

متشکر از کارشناس و مسئول غرفه،

باید قدر شهدای مدافع حرم را بدانیم تا این شهدا هستند هیچ داعشی نمی‌تواند کاری کند.    

کامران ثامن

سلام به خانواده شهدای ترور، این نکته را عرض بکنم که وهابیت و پسرش داعش به اسم اسلام و خط آمریکا، عربستان و اسرائیل می‌خواهد به خیال خام خودش مسلمانان جهان را نابود کند و دستورات صهیونیسم را در منطقه که اسلام هراسی است پیاده کند، وهابیت ریشه در جهل افراد مخصوصا رهبران فکری‌اش دارد، هدف دیگرش هم از بین بردن منابع کشورهای مسلمان است.

ممنون که کار متفاوتی از دیگر موسسات انجام دادید.

مهدی صفایی       

فتواهای وهابیت برام خیلی خنده‌دار بود بیشتر شبیه جوک بود تا فتوا.

احسان بیگلر

ما ایرانی‌ها یاد گرفتیم که برای حق باید با تمام وجود تلاش کرد و حتی از جون هم گذشت . این داعشی‌ها بدونن که ما شیعه‌ها خیلی وقته منتظریم انتقام مولامون رو بگیریم و اگر هم تا الان صبر کردیم فقط منتظر اشاره رهبر عزیزمون هستیم تا سر بدیم. عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است ، دادن سر نه عجب داشتن سر عجب است.

مهدی دانشجو

همین داعشی‌ها با تمام حامیانشان از امریکا و عربستان و اسرائیل بدونند که اگر حضرت اقا حکم جهاد بدهند تا بیست و چهار ساعت همشونو میفرستیم جهنم.

سید امیر هاشمی

خدا قوت و خسته نباشید از زحمات فراوان بزرگواران در غرفه بنیاد هابیلیان تشکر می‌کنم که برای مقابله با مخالفین اسلام تلاش میکنند، مرگ بر این وهابیون و داعش‌ که برای عربستان و آمریکا کار می‌کنند.

محسن میرصدفی

نمایشگاه پربار و کاملی بود ولی ای کاش درکنارش نمایشگاه شهدای مدافع حرم را می‌گذاشتید تا همگان بدانند شهدای ما با چه جانورانی می‌جنگند.

حمید جمالی

سلام، به موضوعات تکفیر، سلفیه، وهابیت، جهاد و شهادت باید هرچه بیشتر از گذشته پرداخته شود چون دشمنان اسلام با هم متحد شده‌اند تا موج اسلام هراسی را در جهان که از قبل طراحی شده آمریکا است را بیشتر از گذشته دامن بزنند و ما در مقابل باید با موج بیداری اسلامی در جهان با دشمنانمان مبارزه فکری و عملی انجام دهیم.

قربان کوثری

با شجاعت تمام می‌گویم داعش هیچ غلطی در ایران نمی‌تواند بکند، این وهابی‌های تکفیری فقط در جهالت خود پافشاری می‌کنند، نمایشگاه شما تخصصی بود و از توضیحات خوبتان استفاده کردیم.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان( خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه در ایام برپایی از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲ بامداد پذیرای علاقه‌مندان بود.

شایان ذکر است، این غرفه در پنجمین نمایشگاه قرآن و عترت در مسجد جمکران به مکانی پر رفت و آمد برای علاقه‌مندان به دانستن حقایق و ماهیت اصلی فرقه وهابیت تبدیل شده بود که حتی در بین بازدیدکنندگان، افرادی بودند که هر شب برای فراگرفتن مباحث مربوط به وهابیت‌شناسی از شهرهای اطراف قم به مسجد جمکران می‌آمدند.                      


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان