برگزاری نمایشگاه هابیلیان در دانشکده جهادی امام رضا(ع) شیراز

به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، بنیاد هابیلیان با هدف بصیرت‌افزایی قشر جوان و موثر جامعه، نمایشگاه بصیرت را در دانشکده جهادی امام رضا(ع) شیراز برپا نمود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، با توجه به ایام دهه مبارک فجر و هم‌چنین به درخواست معاونت فرهنگی دانشکده جهادی امام رضا(ع) شیراز، نمایشگاه بصیرت که به معرفی گروهک تروریستی منافقین و جنایات این گروهک منفور در ایران می‌پرداخت، در قالب عکس و پوستر در معرض دید دانشجویان این دانشکده قرار گرفت. 

بر پایه این گزارش، در این نمایشگاه، به جنایات و خیانت‌های گروهک منافقین طی سالیان گذشته، مخصوصا در  دوران دفاع مقدس که بخشی از آن‌ها جاسوسی برای دشمنان جمهوری اسلامی ایران بالاخص جاسوسی برای صدام و ترور بیش از 12000 نفر از هموطنان عزیزمان بوده است، اشاره شد.

این گزارش ادامه می‌دهد، به بیان بعضی از بازدیدکنندگان بررسی عملکرد گروهک تروریستی منافقین از ابتدا تا امروز، نکات قابل تاملی از جنایت‌ها و خیانت‌های این گروهک علیه کشورشان و همچنین عمق شقاوت و سنگدلی این گروهک را نشان می‌دهد.

همچنین دستاوردهای علمی بنیاد هابیلیان به صورت مکتوب و چندرسانه‌ای در حوزه تروریستم، در این نمایشگاه در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

گفتنی است، این دانشکده ویژه فعالان فرهنگی سراسر کشور است که با هدف تربیت نیروهای متدین، انقلابی، جهادی و کارآمد در عرصه نیازهای فرهنگی و ارائه الگوی عملی که از پشتوانه علمی و تئوریک دینی مناسب بهره گرفته باشد تأسیس شده است.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان