برگزاری نمایشگاه بصیرت در مجتمع تربیت معلم شهید کامیاب

برگزاری نمایشگاه بصیرت  به مدت یک هفته در مجتمع تربیت معلم شهید کامیاب مشهد مقدس به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور).

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه مباحث: وضعیت گروهک تروریستی منافقین، روشنگری جنایت، خیانت‌ها، ترور گروهک منافقین و مناسبات درونی فرقه‌ای آن‌ها و فضای موجود در پادگان اشرف وهمچنین شناخت جریان فتنه و سران آن، ارتباط میان گروهک منافقین و جریان فتنه در حوادث پس از انتخابات سال 88 و مقایسه این دو فتنه و آشنایی با فرقه ضاله بهائیت و روشنگری پیرامون انجمن منحرف حجتیه در قالب عکس، فیلم و پوستر در معرض دید فرهنگیان قرار گرفت.

بر اساس این خبر در این نمایشگاه قسمت‌های متنوعی از قبیل نمایش و تبیین تاریخچه ترور و خشونت در ایران، اندیشه‌ی التقاطی بنیانگذاران گروهک منافقین،  بررسی تفصیلی شیوه‌های خشونت و شکنجه در گروهک تروریستی منافقین، منافقین از دیدگاه آیت‌الله طالقانی،  روان شناسی مسعود رجوی (سرکرده منافقین)، روش‌های فرقه‌ای منافقین در شستشوی مغزی نیروهای تحت امر، خودسوزی در فرقه منافقین، اسلام دروغین منافقین، نقش منافقین و موساد در ترور دانشمندان هسته ای ایران، معرفی شهدای ترور کشور، عملیات‌های منافقین (آفتاب، چلچراغ، فروغ جاویدان، مروارید) از جمله پوسترهای نصب شده در این نمایشگاه بود که با استقبال پر شور فرهنگیان مواجه شد.

در این نمایشگاه همچنین ارائه کتب و تولیدات نرم‌افزاری و چند‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان درباره تروریسم و گروهک‌های تروریستی ( منافقین، پژاک، پ.ک.ک، القاعده، ریگی و...)  و فیلم‌های مستند از عمده خیانت‌های منافقین در خلال جنگ تحمیلی و اعترافات اعضای منافقین در اغتشاشات  سال  88  و انحرافات فکری و عملی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه به عنوان بخش‌های جنبی این نمایشگاه در نظر گرفته شده بود.

در این نمایشگاه کارشناسان بنیاد هابیلیان در محل نمایشگاه علاوه بر توضیح در خصوص پوسترهای نمایشگاه، به پرسش‌های فرهنگیان نیز پاسخ دادند.

مسئول نمایشگاه بصیرت در جمعی از فرهنگیان گفت: اقدام اخیر آمریكا در خارج كردن نام گروهك تروریستی منافقین از لیست سیاه گروه‌های تروریستی از اقدامات جنایتكارانه‌ی سران كاخ سفید در دشمنی آشكار با ملت ایران است. همه دنیا به خوبی می‌دانند كه آمریكا بعنوان بزرگ‌ترین حامی جریان‌های تروریستی جهان برای اشاعه سلطه خود همواره از این گروه‌ها برای ضربه زدن به حركت‌های نوپای ملت‌ها بهره می برد.

وی از دولت آمریكا و رژیم نامشروع اسرائیل بعنوان مانع اساسی برای تحقق آرامش و صلح جهانی نام برد و تصریح كرد: خارج كردن نام گروهك تروریستی منافقین از لیست گروه‌های تروریستی نیز در همین راستا است. وی از كشتار بیش از 12 هزار نفر از مردم بی گناه ایران در قالب اقدامات تروریستی در سه دهه گذشته، جاسوسی و همچنین دیگر اقدامات گوناگون ضد انسانی در مناطق مختلف جهان بر علیه منافع نظام جمهوری اسلامی ایران به‌ عنوان تنها گوشه ای از اقدامات سیاه و مزدورانه‌ی گروهك منافقین نام برد.

وی ابرازداشت: این اقدام‌ها در كنار همكاری گسترده‌ی آنان با رژیم بعثی عراق در كشتار و سركوب مردم این كشور نشانگر آن است كه آمریكایی‌ها با اهدافی سیاسی و در جهت دشمنی آشكار با ملت ایران اقدام به حذف نام این گروهك از لیست سیاه تروریست ها كرده است.

غلامحسين افسري؛ رئيس سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوي، عباسعلی میرسیستانی؛ رئیس تربیت بدنی آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر مختارزاده؛ رئیس مرکز تربیت معلم شهید کامیاب از بازدیدکنندگان شاخص این نمایشگاه بودند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان