برگزاري نمايشگاه بصيرت در پادگان لشکر 58 ذوالفقار شاهرود

 

با هدف آشنايي هر چه بيشتر با ابعاد جنايات منافقين و گروه‌‌هاي تروريستي،‌ نمايشگاه بزرگ بصيرت به همت خانواده شهداي ترور کشور و عقيدتي سياسي لشکر 58 ذوالفقار شاهرود برگزار شد.

با هدف آشنايي هر چه بيشتر با فرقه منافقين و به همت کانون هابيليان صورت گرفت؛

برگزاري نمايشگاه بصيرت در پادگان لشکر 58 ذوالفقار شاهرود

با هدف آشنايي هر چه بيشتر با ابعاد جنايات منافقين و گروه‌‌هاي تروريستي،‌ نمايشگاه بزرگ بصيرت به همت خانواده شهداي ترور کشور و عقيدتي سياسي لشکر 58 ذوالفقار شاهرود برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) در اين نمايشگاه که با حضور حجت‌الاسلام وفا رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي زميني ارتش،‌ امير سرتيپ بابايي فرمانده لشکر 58 ذوالفقار شاهرود،‌ اميرسرتيپ دوم آذريان جانشين فرمانده لشکر برگزار شد، ابعاد گوناگوني از نمادهاي نفاق و جنايات منافقين به نمايش درآمد.

 

بر پايه اين خبر، موضوعاتی همچون محکومیت تروریسم از دیدگاه اسلام، امام و مقام معظم رهبری، تعریف تروریسم و انواع آن، تروریسم در عراق و نقش آمریکا در گسترش تروریسم در منطقه و اسلام هراسی ترفند غرب برای مبارزه با اسلام گرایی در معرض ديد پرسنل لشکر 58 ذوالفقار شاهرود قرارگرفت.

ازديگر قسمت‌هاي ديگر اين نمايشگاه مي‌توان به مواردي همچون آمریکا و برخورد دوگانه با تروریسم، معرفی گروه‌های تروریستی در عراق، جنایات منافقین در ایران و عراق، مناسبات درون فرقه ای منافقین؛ معرفی ترفندها و شگردهای تبلیغاتی منافقین، نقش منافقین در جنگ تحمیلی و همراهی با صدام جنایتکار و منفور در مدت 8 سال جنگ تحمیلی علیه ملت ایران،‌ نقش منافقین در فتنه پس از انتخابات و اعترافات افراد دستگیر شده و منافقین و پروژه کشته سازی اشاره نمود.

 

اين خبر مي‌افزايد: فرمانده عقيدتي سياسي نيروي زميني ارتش در اين مراسم با تقدير از برگزاري نمايشگاه‌‌هايي با محورهاي ياد شده، بر نقش آفريني پررنگ‌تر بازماندگان شهداي ترور کشور براي مبارزه با تروريسم تأکيد کرد.

حجت‌الاسلام وفا ادامه داد: بي‌شک برگزاري چنين نمايشگاه‌هايي در تنوير افکار عمومي و مبارزه با جلوه‌هاي نفاق موثر است.

 

فرمانده لشکر 58 ذوالفقار شاهرود نيز در اين مراسم با بيان اينکه بصيرت افزايي براي نيروهاي نظامي از واجبات توسعه شناخت در ميان خادمان امنيت ملت است ابراز داشت: بي‌ترديد هر چقدر که جبهه فرهنگي مبارزه با تروريسم و دشمنان اين سرزمين بزرگ‌تر باشد،‌ بهتر مي‌توان در مقابل تهديد‌‌هاي دشمنان ايستادگي کرد.

 

امير سرتيپ بابايي ادامه داد: براي شناخت فتنه و ابعاد آشکار و پنهان آن بايد با بصيرت افزايي هر چه بيشتر وارد ميدان شويم.

 

گفتني است کانون هابيليان در راستاي تنوير افکار عمومي، تاکنون نزديک به يکصد نمايشگاه در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي و حوزه‌هاي علميه کشور برگزار نموده است.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

دموکراسی به شیوۀ منافقین

توسط انتشارات انقلاب اسلامی

کتاب «خاتم سلیمانی» منتشر شد

متن کامل وصیت‌نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی؛

شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

خط نفوذ؛ هم استراتژی هم تاکتیک

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان