برپایی نمایشگاه «بصیرت» در دانشگاه شهید چمران اهواز

خانواده شهدای ترورکشور(بنیاد هابیلیان) درادامه حضور خود در دانشگاه‌ها و مراکز علمی و دینی کشور، این بار نمایشگاه بصیرت را در دانشگاه شهید چمران شهرستان اهواز به مدت 7 روز برگزار نمود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه کالبد شکافی جریان منافقین از ابتدا تاکنون، خیانت‌‌ها و شکست‌های این فرقه، کشتار مردم بی‌دفاع در ایران و عراق و هم‌پالگی شدن منافقین با رژیم صدام و تروریست‌‌ها، در قالب تابلو عکس‌‌های متعددی به نمایش گذاشته شد، ضمن اینکه در این نمایشگاه در خصوص جریان‌شناسی نفاق جدید(نفاق سبز) نیز اطلاعات متعددی ارائه شد که مورد استقبال کم‌نظیر دانشجویان قرار گرفت.

خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان در ادامه این خبر می‌افزاید: ترفند‌های این جریان در ایجادآشوب و فتنه خیابانی،‌ از دیگر بخش‌های نمایشگاه مذکور بود که به همت خانواده شهدای ترور کشور برگزار شد.

نقش منافقین و سایر گروهک‌ها در اغتشاشات پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری از دیگر بخش‌های این نمایشگاه بود که مورد استقبال پرشور بازدید کنندگان قرار گرفت و آن‌ها را به پرسش‌های زیادی در مورد جریان شناسی فرقه‌ها و کالبد شکافی جریان‌های نفاق وا ‌داشت.

مقایسه دو بحث فرقه ضاله بهائیت و روشنگری پیرامون انجمن منحرف حجتیه از جمله دیگر بخش‌های این نمایشگاه بود.

بخش دیگری از نمایشگاه نیز به معرفی شهدای مظلوم هسته‌ای اختصاص داشت که با سیل استقبال بازدیدکنندگان که خود را ادامه دهنده راه آنان میدانستند روبرو شد.

همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی و حلقه‌های جریان‌شناسی و معرفی گروه‌های تروریستی از دیگر اقدامات این بنیاد در این نمایشگاه بود.

در روز سوم این نمایشگاه، مسئول نمایشگاه هابیلیان در جمع کثیری از دانشجیان با محکوم کردن اقدام آمریکایی‌ها در حذف نام سازمان مجاهدین خلق (منافقین)  از لیست گروه‌های تروریستی، گفت: به نظر می‌رسد این موضوع برای الان نیست که آمریکایی‌ها منافقین را از لیست تروریست‌ها خارج کردند و از ابتدا نیز برای مردم روشن بود که آمریکایی‌ها تروریست پرورند و اسراییل است که تروریست دولتی را تشکیل می‌دهد.

وی ادامه داد: اظهارنظرهای آمریکایی‌ها تنها برای رد گم کنی و برای فریب ملت‌ها و مردم بوده است در غیر این صورت می‌توان با یک نگاه اجمالی متوجه شد که القاعده و طالبان را آمریکا و عربستان درست کردند بنابراین موردی که وجود دارد این است که در حال حاضر خارج کردن منافقین از لیست سیاه آمریکایی‌ها به این دلیل است که می‌خواهند از آنها استفاده کنند.

این کارشناس خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها می‌خواهند از منافقین چه در داخل کشور و چه خارج از کشور برعلیه منافع ایران استفاده کنند. در نهایت باید گفت آمریکا، رژیم صهیونیستی، فرانسه و انگلیس خود عاملین اصلی تشکیلات تروریستی هستند و تنها منافع خود را می‌بینند و به هیچ چیز دیگر توجه ندارند.

وی با بیان اینکه خارج کردن منافقین از لیست تروریست‌ها خلاف حقوق بشر است، یاد آور شد: اقدام آمریکایی‌ها در خارج کردن منافقین از لیست تروریست‌ها خلاف حقوق بشر است چراکه منافقین حداقل 12 هزار نفر از مردم ما را ترور کردند و آمریکایی‌ها این موضوع را می‌دانند و آنها حتی مشوقین منافقین نیز بودند که این ترورها را انجام دهند تا جمهوری اسلامی را بتوانند نابود کنند بنابراین اینها دم از دموکراسی و حقوق بشر می زنند اما تماما حرفشان دروغ است.
وی اظهارداشت: منافقین در این برهه زمانی دچار مشکل شده اند در اصل می‌خواهند به منافقین امیدواری بدهند تا آنها بتوانند مجموعه خود را حفظ کنند و بتوانند از آنها سو استفاده کنند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان