نمایشگاه تزویر و تحجر در دانشگاه مازندران

Babolsar University4

بنیاد هابیلیان (خانوادۀ شهدای‌ ترور ‌کشور)، نمایشگاهِ تزویر و تحجر را در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران بر‌گزار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه به مدت یک‌ هفته دایر بود و به بررسی زمینه‌های شکل‌گیری و انحراف‌های فکری و عملی فرقۀ ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه پرداخت.

Babolsar University3

پوسترهای این نمایشگاه دربارۀ تاریخچه فرقه ضاله بهائیت؛ نگاهی به برخی اعتقادات بهائیان؛ ازدواج با محارم در فرقه ضاله بهائیت؛ تحری حقیقت در تشکیلات بهائیت؛ نظرِ حضرت امام خمینی (ره) دربارۀ بهائیت؛ تشکیلات بهائیت و جنگ اعراب و اسرائیل و... بود.

زمینه‌های شکل‌گیری انجمن حجتیه؛ انحراف‌های فکری و اعتقادی سران انجمن از بدوِ تأسیس؛ ارتباط گسترده این فرقه با ساواک؛ اسناد مالی انجمن حجتیه؛ روش‌های تبلیغ انجمن در محیط‌های مختلف، طریقه جذب نیرو در انجمن حجتیه؛ معرفی سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای که درخدمتِ اهداف انجمن تأسیس شده و هم‌اکنون به فعالیت می‌پردازند از دیگر پوسترهایی بود که دربارۀ انجمن منحرف حجتیه به نمایش درآمد.

Babolsar University2

در این نمایشگاه، جایگاهِ ویژه‌ای جهت بازدیدکنندگان برای تماشای فیلم‌های مرتبط با موضوع‌های نمایشگاه به‌عنوان بخش‌ جنبیِ این نمایشگاه در نظر گرفته شد.

از بخش‌های ویژه این نمایشگاه می‌توان به برگزاری مسابقه درباره پوسترهای نصب شده در نمایشگاه اشاره کرد که در پایان نمایشگاه به برنده شدگان در مسابقه جوایزی اهدا گردید.

Babolsar University1

گفتنی است، محصولات بنیاد هابیلیان شامل ماهنامه راهنما، کتاب، بولتن، بروشور، و سی دی های تولیدی بنیاد هابیلیان مرتبط با موضوعات نمایشگاه به نمایش درآمد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان