نمایشگاه بصیرت در هنرستان کار و دانش امام حسن عسگری (ع) مشهد

Honarestan Emamhasan1به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) ،  نمایشگاه بصیرت با محوریت جریان شناسی نفاق قدیم و نفاق جدید  در هنرستان کار و دانش امام حسن عسگری (ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه بازدیدکنندگان با لایه‌های پنهان و آشکار نفاق قدیم و جدید آشنا شدند.

بر پایه این خبر روند آموزش‌های فرقه‌ای در این سازمان تروریستی،‌ فساد اخلاقی سران فرقه، خیانت‌های منافقین در دوران دفاع مقدس، جنایت‌های منافقین در شمال عراق و کشتار اکراد و ترور گسترده شیعیان جنوب عراق، هم پیمانی با تروریست‌‌های شناخته شده،‌ اسناد دریافت پول و سلاح از صدام برای تداوم خیانت‌ و جنایت، شیوه‌های مغز شویی منافقین، طلاق‌های اجباری (ایدئولوژیک!) که در طی آن تمام اعضای این فرقه به اجبار مسعود رجوی از همسران خود جدا شدند، جاسوسی هسته‌ای برای رژیم اسرائیل و آمریکا، عملیات‌های خمپاره زنی در داخل کشور و اهدای زنان فرقه به سران رژیم بعث عراق از جمله بخش‌های این نمایشگاه بود که با استقبال گسترده مواجه شد.

جنایات منافقین در روز عاشورای سال 88، تور منافقین در محیط های دانشگاهی، کمیته حقوقی موسوی در چنگال منافقین، محفل مادران عزادار(مادران پارک لاله)، تشریح تاریخچه منافقین و جریان شناسی نفاق قدیم و تبیین نقش منافقین در حوادث پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری و نیز شباهت های میان نفاق قدیم و جدید از دیگر بخش‌های پرطرفدار این نمایشگاه بود.

همچنین در این نمایشگاه موضوعات حضور سران فتنه در منزل عامل منافقین، گریه اصحاب فتنه بر مزار خاندان منافقین، حمایت سلطنت طلبان از موسوی، راز همراهی حبیب الله پیمان با میر حسین موسوی، حمایت صریح روشنفکرترین زن اصلاحات (زهرا رهنورد) از گروهک منافقین و مروری بر اعترافات متهمان کودتای مخملی  از جمله تابلوهایی بود که در معرض دید دانش آموزان قرار گرفت.

Honarestan Emamhasan2

در این نمایشگاه کارشناسان بنیاد هابیلیان در محل نمایشگاه علاوه بر توضیح در خصوص تابلوهای نمایشگاه، به پرسش‌های دانش آموزان نیز پاسخ دادند.

درنمایشگاه مذکور، هم زمان ده‌ها عنوان کتاب در مورد مشی منافقین در معرض دید دانش آموزان قرار گرفت، ضمن اینکه نرم افزارهای تولید شده در واحد تحقیق و پژوهش بنیاد هابیلیان از جمله: قابیلیان،‌ ایران قربانی تروریسم، سند نفاق، تزویر و تحجر، منافقین و قاچاق انسان، در امتداد تاریکی، رایه النفاق، ارمغان چته ها، مستند سازمان مجاهدین خلق و روابط ایران و آمریکا،mko ، طاعون الاسود، آزمون بصیرت،‌ گرگ‌ها،‌ فریاد فضیلت و جوانمرد فاضل و مستند پایانی بر پایان با استقبال گسترده دانش آموزان مواجه شد.

Honarestan Emamhasan3

در روز اختتامیه نمایشگاه، جناب آقای سید محمد جواد هاشمی نژاد دبیر کل محترم بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور ) در جمع کثیری از  هنرآموزان و معلمان  به ایراد سخنرانی درباره سازمان مجاهدین خلق(منافقین) پرداخت.

Honarestan Emamhasan4

گفتنی است در این نمایشگاه معلمان خواستار شناسایی هر چه بیشتر چهره نفاق از طریق همراهی و همکاری با بنیاد هابیلیان و برگزاری نمایشگاه‌های بیشتر این بنیاد در دیگر نقاط کشور شدند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9508838&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  شورش مسلحانه منافقین در 5مهر1360

  شورش کور

  گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

  دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

  دکتر کبری صالحی‌جاوید؛ بنیاد هابیلیان

  فراز و فرود روابط گروهک منافقین با عراق

  واکنش رئیس قوه قضاییه ایران به یا‌وه‌گویی ترامپ

  سردار ‌سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم بود

  سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، روزنامه فرهیختگان

  منافقین و اسرای جنگی ایران

  محمدصادق کوشکی از دلایل ناکامی شورش 5 مهر 60 می‌گوید

  افتادن نقاب از چهره منافقین

  روزنامه شهرآرا

  سید حبیب واعظ

  جدیدترین مطالب

  شهید ترور اصفهان

  شهید علی ضامن نظری مشهدی

  شهید استان فارس

  شهید فرهاد ژولیده سیرت

  صفاءالدین تبرائیان، نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر

  سال67 و مثلث آمریکا-صدام-منافقین

  هدف‌گذاری عجیب منافقین در حمله به ایران

  تحلیل منافقین از لزوم انجام عملیات فروغ جاویدان

  بغداد سرکرده منافقین را احضار کرد

  پذیرش آتش‌بس توسط جمهوری اسلامی ایران

  قطعاً روزی جنگ دومی آغاز خواهد شد

  تحلیل منافقین از پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران

  نقش منافقین در جنگ، پس از حوادث خرداد 1360

  ماهیت جنگ تحمیلی از دیدگاه منافقین

  عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  شهید حسن اسفندیاری

  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه