نمایشگاه ایران قربانی تروریسم در دانشگاه علوم حدیث

کانون هابیلیان درادامه حضور در دانشگاه های کشور این بار در دانشگاه علوم حدیث شهر ری نمایشگاه "ایران قربانی تروریسم" را برپا نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان دراین نمایشگاه که به همت جمعی از فرزندان شهدای ترور کشور برگزار شد ابعاد ناشناخته ای از سازمان تروریستی منافقین برای آشنایی دانشجویان و دانشگاهیان درمعرض نمایش قرار گرفت.
این نمایشگاه در بخش های متنوعی به بررسی جنایات گروهک منافقین پرداخت؛ نمایش و تبیین تاریخچه ترور و خشونت در ایران، بررسی تفصیلی شیوه های خشونت و شکنجه در سازمان تروریستی منافقین، فریب کاریهای چندین ساله مسعود رجوی (سرکرده منافقین)، روش های فرقه ای منافقین در شستشوی مغزی، فساد گسترده اخلاقی در میان اعضای منافقین در اردوگاه اشرف، خیانت های منافقین در دوران جنگ تحمیلی و همکاری با صدام در جنگ علیه مردم کشورمان، کشتار وسیع مردم عراق در شمال و جنوب عراق و سرکوب قیام های مردم عراق علیه صدام، تنها بخش هایی از این نمایشگاه گسترده بود.


Oloomehadis02


مناسبات درون سازمانی این گروهک از قبیل طلاق های اجباری و ظلم به حقوق زنان، ترفندهای تبلیغاتی منافقین، افشای مناسبات مالی گروهک، جنایات منافقین در ترورهای وسیع مردم ایران در دهه 60 از جمله دیگر بخش های این نمایشگاه بود که مورد اقبال عمومی دانشجویان و دانشگاهیان قرار گرفت.
بازدید کنندگان همچنین با تولیدات نرم افزاری و چند رسانه ای کانون هابیلیان درباره تروریسم و گروهک منافقین آشنا شدند. پخش فیلم های مستند از اعترافات اعضای منافقین نیز با استقبال بازدید کنندگان همراه بود.
از دیگر بخش های جالب توجه این نمایشگاه ارائه لیست کامل بیش از 16 شهید ترور کشورمان بود که 12 هزار نفراز این تعداد توسط منافقین ترور شدند که این لیست توسط کانون هابیلیان جمع آوری شده است.


Oloomehadis03


دانشجویان و دانشگاهیان همچنین با امضاء دفتر یادبود نمایشگاه مذکور نسبت به برگزاری این نمایشگاه سپاس و قدردانی خود را ابراز کردند:

- برای برادران عزیز هابیلیان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در کارهایتان موفق و عاقبت به خیر باشید.روایت ظلم منافقین کور دل و مظلومیت شهدای عزیزمان درمحیط مقدس دانشگاه علوم حدیث دال برحقانیت و توفیق و موفقیت اهل حدیث است.

- ازشما به خاطر برپایی این نمایشگاه کمال تشکر را داریم و ممنون که اطلاعات خوبی در مورد منافقین به ما دادید. بسیار ممنونم و از شما می خواهیم در مناسبت های مختلف این نمایشگاه را دایر نمایید.

- من از نسل فرزندان انقلاب هستم . خیلی ها از این نسل مانند من در مورد منافقین اطلاعات زیادی ندارند و شاید فرصت زیادی هم نشده باشد که دنبال این معلومات برویم . از شما ممنونیم که ما را با ابعاد جنایت های منافقین آشنا کردید. همیشه این سوال در ذهن من بود که قضایای بمب گذاری ها و کشتار مردم در دهه 60 که بارها در مورد آن شنیده بودم چیست. این نمایشگاه واقعاً من را با ابعاد خوبی آشنا کرد. ان شاءالله اجرتان با خدا و امام زمان (ع).


Oloomehadis04


- نشان دادن ابعاد رذالت و و پستی منافقین به خوبی در نمایشگاه شما نمایان بود. برخی از تصاویر جنایت های منافقین من را اذیت کرد اما ممنونم که خیلی عریان و واضح در مورد این فرقه سخن گفتید.

- با امید به روزی که منافقین کور دل تمام و کمال نابود شوند و شاهد جنایت ها و خیانت های آنها نباشیم.

- برای خیلی از جوانان امروز ما آشنا شدن با ابعاد این جنایت ها کار بسیار خوبی بود که شما انجام دادید. ازشما خواهش می کنم هر چه پر شور تر در این نمایشگاه ها حاضر شوید.Oloomehadis05


- در مورد این گروه من پیش زمینه ای جز نام منافقین ندارم. امیدوارم این تلاش ها متوقف نشود و راه شما برای آشنایی دانشجویان ادامه داشته باشد. شما باید در مورد منافقین به تمام ابعاد رفتاری و خیانت های آنها اشاره کنید.

- جهاد شما با کفر منافقین بسیار خوب و قابل ستایش است. دوستان عزیز هابیلیان از شما برای تمام تلاش هایی که انجام دادید سپاسگزاری و تشکر می کنم.

گزارش تصویری نمایشگاه


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9263671&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان