مهمانپرست: نقش منافقین در ترور دانشمندان ایرانی/ گروهک منافقین مرده است

Mehmanparast

منافقین هیچگاه از فعالیتهای تروریستی خودشان دست برنداشته اند، بلکه نحوه اقدامات تروریستی آنها تغییر کرده است؛  آخرین اقدامات تروریستی که آنها مداخله داشتند، ترور دانشمندان هسته ای ما با همکاری عناصر امنیتی رژیم صهیونیستی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از خبرگزاری مهر، رامین مهمان پرست یکشنبه شب در مصاحبه با شبکه العالم، با اشاره به حمایت غرب از اقدامات گروهک تروریستی منافقین، اظهار داشت: ما بارها تأکید کردیم که کشورهای غربی برخورد دوگانه دارند، و نسبت به موضوع تروریسم هیچوقت وارد مبارزه و مقابله نشدند؛ بلکه از آن بعنوان پدیده ای برای دسترسی به اهداف خودشان استفاده می کنند.

مهمان پرست با اشاره به سابقه سیاه گروهک تروریستی منافقین گفت: گروهک منافقین سابقه تروریستی طولانی دارد؛ این گروهک قبل از پیروزی انقلاب اسلامی دست به ترور اتباع آمریکایی در ایران زده بود، و در طول پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 16 هزار نفر از مسئولین و مردم ایران را ترور کرد.

مهمان پرست تأکید کرد: یکی دیگر از سوابق ننگین این گروهک تروریستی این بود که در عراق به کمک صدام علیه ملت ما وارد جنگ شد؛ عناصر این گروهک همچنین جنایات بسیاری را علیه مردم عراق انجام دادند، و فعالیتهای آنها با حمایت کشورهای غربی دنبال می شد.

پیشتازی اروپا در حمایت از تروریسم

وی افزود: کشورهای اروپایی زودتر از آمریکا این گروه را ازلیست گروه های تروریستی خودشان خارج کرده بودند.

مهمان پرست ادامه داد: آمریکا ادعا می کرد که همچنان با این گروهک بعنوان یک مجموعه تروریستی برخورد می کند، ولی متأسفانه امسال دیدیم که مسئولان این کشور پرده را کنار زدند و به صورت علنی از این گروهک تروریستی حمایت کردند.

مهمان پرست اظهار داشت: این اقدامات کمکی به احیای وضعیت نامناسب گروهک‌های تروریستی نخواهد کرد، بلکه چهره مسئولان آمریکا و کشورهای غربی را نزد افکار عمومی در دنیا مخدوش می کند.

مهمان پرست با اشاره به نفرت مردم عراق از منافقین، ادامه داد: عناصر گروهک تروریستی منافقین در ایامی که در پادگان اشرف بودند فعالیتهای تروریستی خودشان را دنبال می کردند، و پرونده های زیادی در داخل عراق علیه آنها وجود دارد و محاکم قضایی و مسئولان سیاسی دولت عراق در حال پیگیری این پرونده ها هستند.

همکاری منافقین در ترور دانشمندان ایرانی

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: آنها هیچگاه از فعالیتهای تروریستی خودشان دست برنداشته اند، بلکه نحوه اقدامات تروریستی آنها تغییر کرده است؛  آخرین اقدامات تروریستی که آنها مداخله داشتند، ترور دانشمندان هسته ای ما با همکاری عناصر امنیتی رژیم صهیونیستی بود.

مهمان پرست در خصوص ادعای مسئولان آمریکا مبنی بر حذف منافقین از لیست تروریستها به دلیل خروج از پادگان اشرف و انتقال به محل موقت برای خروج از عراق، گفت: ترک پادگان اشرف نمی تواند این گروهک تروریستی را از ماهیت خودش جدا کند؛ این شرط و استدلال کاملا غیر منطقی است و حتی از سوی ملت آمریکا پذیرفتنی نیست.. ملت عراق آنها را از این پادگان اخراج کرده است.

تحلیل غلط مسئولان آمریکا از ایران

مهمان پرست در خصوص فشارهای غرب به رهبری ایالات متحده آمریکا علیه ایران گفت: مجموعه این فشارها به این خاطر صورت می گیرد که ملت ما دست از اصول خود و استقلال بردارد؛ ولی آنها تحلیل غلطی دارند و فکر می کنند که مجموعه اقدامات آنها تا انتخابات سال آینده ریاست جمهوری در تهران می تواند نوعی نارضایتی در مردم ما ایجاد کند؛ آنها می خواهند از همه ابزار خود برای سخت کردن شرایط اقتصادی در داخل استفاده کنند، تا مردم را به اعتراض بکشانند؛ آنها فکر می کنند که با این ترفندها ملت ما دست از پشتیبانی از نظام برمی دارد.

مهمان پرست تأکید کرد: آنها تاکنون ظلم زیادی در حق مردم ما انجام داده اند ولی نتیجه ای نگرفته اند؛ زیرا ملتی که برای استقلال خودش با مشکلات مبارزه می کند، به هیچ وجه با فشارهای اقتصادی یا با پناه دادن غرب به یک گروهک تروریستی  که به هیچ وجه جایگاه و تأثیری در بین مردم کشور ندارد، دست از مسیر خودش بر نمی دارد.

گروهک منافقین مرده است

مهمان پرست با اشاره به تحلیل کارشناسان سیاسی غربی و ایرانی در داخل و خارج، گفت: همه کارشناسان پدیده گروهک تروریستی منافقین را پدیده ای مرده اعلام کرده اند؛ همه می دانند آنها نه جایگاهی در بین مردم ما در داخل کشور دارند، و نه حتی در بین ایرانیان خارج از کشور، و نه افکار عمومی دنیای غرب.

وی ادامه داد: همگان منافقین را با سوابق تروریستی‌شان می شناسند، و می دانند که حمایت غرب از این تشکیلات نمی تواند تأثیری در معادلات سیاسی داشته باشد، به ویژه در ارتباط با کشور ما.

مهمان پرست تأکید کرد: اخراج عناصر گروهک منافقین از عراق و نفرتی که دولت و مردم عراق مانند مردم کشورمان در رابطه با این گروهک داشتند، تقریبا نقطه پایانی بود بر فعالیت یک گروهک شوم تروریستی.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9253262&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان